Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy rodzice, z którymi mieszkaliście w jednym domu oczekują od Was pomocy przy tym domu? Pamiętam jak krótko po wyprowadzce ojciec dzwonił i pytał kiedy mam czas wpaść ogarnąć ogródek i drewno na opał. I jak powiedziałem, że w tygodniu jestem w pracy, a w weekendy odpoczywam albo ogarniam swoje mieszkanie to mocne pikachu face i niedowierzanie, że darmowa siła robocza się skończyła.

#rodzina #dom #wyprowadzka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
@2xpapanalepiku: To, że op nie jest "inwestycją" w którą się inwestuje i nie musi oddawać "zainwestowanych" pieniędzy, bo nie chce robić za tanią siłę roboczą. Tylko żywym człowiekiem za którą jego ojciec wziął odpowiedzialność, którą SAM NA SIEBIE nałożył.
@2xpapanalepiku Chlew w życiu masz to najwyżej ty plus jeszcze większy zapewne w głowie.

Napisałem opowi prostą prawdę że rodzicami i ich domem zajmuje się ten co dostał majątek. Jeśli on musiał się wyprowadzić to znaczy że nie powinni od niego nic chcieć.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kalboy92: nie, dasz palec to zeżrą rękę.
@WolvvloW kilka godzin tygodniowo to jest dla mnie gigantyczny wydatek czasowy, którego nie będę ponosił, a ojciec jest na emeryturze, więc może pomału sobie ogarniać wszystko albo zatrudnić ogrodnika, jak ma taką potrzebę. Miał propozycję, że pomogę się przeprowadzić do bezobslugowego mieszkania, nie ma i nie będzie z mojej strony żadnej pomocy przy drewnie i ogrodzie już, równie dobrze