Wpis z mikrobloga

mam na ten moment 40k odlozone bo mi sie udalo zatrudnic w januszexie kiedys, na wiosne bedzie okolo 50k.

wy ogarniacie w ogole takie sprawy jak przeprowadzka? chcialbym do takiej austrii pojechac bo mam 4 godziny samochodem ale jak pomysle ze jako spierdoks aspoleczny mialbym zalatwiac sobie mieszkanie i prace, podpisywac jakies dokumenty i to w obcym kraju to wiem ze nawet nie ma co o tym marzyc. niby sa te agencje ale one tylko oszukują i dają cie do mieszkan z patusami a ja bym chcial sam mieszkac w jakims kurniku byle miec lozko i biurko na kompa. z drugiej strony jak sam nie podejme tego kroku to bede do 30tki z rodzicami meiszkal i tyrał za 3 tysiące w januszexie ze starymi ludzmi... eh, ze tez musialem urodzic sie jako taki nieporadny, lękliwy spierdoks

#przegryw #fobiaspoleczna
  • 5
@zielonykszak: no ja wlasnie w kraju tez nie xD ale nie ma sensu sie przeprowadzac gdzie indziej w tej zawszonej polsce i po prostu zmieniac jeden januszex na drugi januszex za niewiele wiecej, tu nie mam znajomych i nic mnie nie trzyma a za granica bylby wiekszy profit + nowe otoczenie, cos nowego