Wpis z mikrobloga

Już pal sześć tę szybkość odtwarzania. Do telewizora cat 8, a w ścianie cat 5e, no ale liczy się ostatni metr, nie?
A jeszcze w telewizorze port stumegabitowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak kolega wymieni zasilacze w tych ruterach to z rec.709 telewizor przejdzie w tryb rec.2100.

To je stan umysłu.

#tonskladowy – największe absurdy #audiovoodoo
Roszp - Już pal sześć tę szybkość odtwarzania. Do telewizora cat 8, a w ścianie cat 5...

źródło: 416020359_872946498164719_6247709728755860224_n

Pobierz
  • 78
@WstretnyOwsik: Raczej nikt normalny nie oszczędza paru złotych przy remoncie na okablowaniu i wsadzenie cat5e to sensowne minimum, a cat6 preferowane. Ja mam w kilkuletnim mieszkaniu standardową instalację na cat5 i na tym okablowaniu wszystko mi chodzi z max 100 Mbps. Cieszę się, że podczas wykańczania mieszkania dołożyłem sobie dodatkowo cat6 w celu zapewnienia redundancji i ogólnie w związku ze zmianami w instalacji. Z tych gniazdek z cat5 w zasadzie nie
@Roszp: Najlepsze jest, że gość sobie podniósł możliwość transmisji kabla końcowego z 10 gb/s na ponad 40 gb/s, do odpalania filmów, ale nie wie ile potrzebuje 4k w 60 fps i ma internet 100 mega z netii.

Dlaczego jak zacząłem szukać info o cat 8 to po za artykułem na Wiki znalazło mi niemal wyłącznie jakieś stronki z sprzętem audio tym takie co właśnie piszą, że poprawia odtwarzanie filmów 4k i