Wpis z mikrobloga

Randkowanie z jakimikolwiek ludźmi wygląda teraz tak, że każdy pier^oli o sobie 24/h i nawet nie stara się zapoznać drugiej osoby xD

Gdzie ta atencja, którą mi redpillowcy obiecali (°°

W końcu poznałam kogoś interesującego, kto realnie oprócz odpowiadania na moje pytania - zadawał też pytania mi. A wręcz często nawiązywał do tego, co ja mu wcześniej mówiłam! [gasp]
Sylwester w gronie jego znajomych, wczoraj rozmawialiśmy o 2 w nocy przez telefon i dostałam propozycje by pojechać za granicę z nim latem, a dzisiaj [no już popołudniu], tego samego dnia dostałam info, że ma nieprzepracowane traumy i dla mojego dobra nie chce kontynuować relacji, więc mnie pozablokowywał wszędzie zanim zdążyłam zareagować xD

Kuwa, jak myślę, że znowu będę musiała się bawić w te wstępne poznawanie, słuchanie tych zapatrzonych w siebie typów, ciągłe odpowiadania na te same pytania i ponownie szansę, że którejś ze stron odp^doli to odechciewa mi się poznawać kogokolwiek aaaaaa (°° (°° (°°
  • 134
tego samego dnia dostałam info, że ma nieprzepracowane traumy i dla mojego dobra nie chce kontynuować relacji, więc mnie pozablokowywał wszędzie zanim zdążyłam zareagować xD


@Wrrronika: Wykorzystał waszą sztuczkę. Mówiąc wprost - nie spodobałaś mu się. Wam różowym jak jakiś facet nie odpowiada to mówicie "wiesz co, nie mam teraz ochoty na wiązanie się z kimkolwiek" a na boku kręcicie z 5 facetami xd. To on wykorzystał nieprzepracowane traumy i nara
Po prostu jesteś gruba/brzydka a gość nie chciał Cię urazić i wymyślił bajeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) joke, natomiast ja go trochę rozumiem, bał się że może być wreszcie szczęśliwy i że sobie z tym nie poradzi. Sporo facetów tak ma że wolą się nie angażować bo boją się że to #!$%@?ą i wolą zawczasu się wyrwać z tego zanim zdarzy się (według nich) nieuniknione
  • 1
@Nowystaryziel: opis - pokazuje w jaki sposob czlowiek podchodzi do rozmowy i jaka ma charyzme

Co do MBTI, ja siedze w tym glebiej, nie robilam testu na aplikacji, wiec nie wiem

Pewnie wiekszosc uzywa tego testu i z mniejszym lub wiekszym prawdopodobienstwem sie trafia ¯\(ツ)/¯

Ja jestem INTP, a moj niedoszly wybranek ENTJ, z czego on tez juz wczesniej wiedzial jaki ma typ

Natomiast co do Twojego chadowego gadania:
xDDD