Wpis z mikrobloga

@POPCORN-KERNAL: dokładnie. Jak coś nie wytrzymało prania, to jak ma wytrzymać rzeczywiste spotkanie z asfaltem?

Idzie gdzieś dostać nowy cały ten naramiennik?


@tomkkoo: i co zamierzasz z nim zrobić, przykleić go na kropelkę? Samo przeszycie tego przez specjalistę będzie kosztować więcej niż sama kurtka.
@Adasi: Miałem Sece, shime, rebelhorna z każdym coś się działo. Rękawice bardzo niewygodne, podobno miały się rozejść i uwierały, co myślałem że jest normalne, dopóki nie przymierzyłem RST które są idealne. Kurtki i spodnie na reklamacji bo się rozpadały na szwach dosłownie po 3 miesiącach jazdy w same weekendy. Porażka
Jak masz opcje to kupuj co innego, jakiś Held, Alpinestars, rst jest fajne, ixs, spidi. Szkoda, że ja nie miałem tej
@waluch: a wlasnie, bo ja też mam jakiś stary już kask i myślałem, żeby kupić coś nowego. Jest różnica w komforcie/bezpieczeństwie? Warto kupować te HJC?
@waluch: Co do Alpienstarts muszę przyznać, że jakoś jest super. Moja kurtka ma już z 10 i po prostu z niej "wyrosłem" ale nadaje się cały czas do jazdy i jest w niezłym stanie :)