Wpis z mikrobloga

Mirki, powiedzcie my jakie buty polecacie do biegania, głównie po asfalcie? Zastanawiam się nad Zoom Fly 5, rzeczywiście jest duża różnica? A może coś innego, w podobnym przedziale cenowym? Totalny laik za mnie.
Drugie pytanko, jaka aplikacja ma darmowe podsumowanie roczne? Na Stravie z tego co widziałem, tylko premium ratuje.

#bieganie #sport
  • 5
  • Odpowiedz
@person1: Buty musisz przymierzyć i sprawdzić jak leżą na Twojej stopie ale jak mam polecić to moje ulubione treningówki Asicsy Novablast 3 (lub 4 ale w moim przypadku 3 lepiej leżą :p)
Podsumowanie roczne w postaci infografiki możesz wygenerować synchronizując stravę z jakimś innym portalem np. veloviewer lub oobikes
  • Odpowiedz
@person1: Strava to służy tylko do wymiany lajków ze znajomymi jak się nie ma premium, a nawet jak się je ma to imo jest zbędna pod kątem biegania. Już zwykłe portale producentów zegarków jak Garmin Connect dają większe możliwości.
Dodatkowo polecam też portale takie jak runalyze.com czy intervals.icu do których łatwo zsynchronizujesz biegi (nawet ze stravy) i dzadzą Ci multum możliwości analizy statystyk.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: W Runalyze: ładnie przedstawione są trendy VO2MAX i HRV oraz podsumowania/zestawienie całych tygodni czy miesięcy. (O niebo lepiej niż w Garminie). W intervals.icu głównie zakłądka fitness i jego poziom, można tam wiele różnych wykresów do porównania wpakować.
  • Odpowiedz