Wpis z mikrobloga

@Piaseczyniak

Jak pedalarze jeżdżą slalomem raz chodnikiem raz ulicą jak im wygodnie bo światła się zmieniają na skrzyżowaniach to spoko

Jak pedalarze stawiają te swoje pojazdy w losowych miejscach przykuwając rowery do klamek od sklepu a raz laska przykuła rower do moich felg w aucie to wszystko spoko

Ale jak losowy kierowca auta zrobi coś głupiego to od razu afera

I pedalarze chcą być traktowani na drodze jak równo uprawnieni uczestnicy ruchu...
@Milsz17 a czy ty gdzieś widzisz usprawiedliwianie?

Ja tylko zwracam uwagę że jeżeli losowy kierowca auta zachowuje się dokładnie tak samo jak każdy rowerzysta to nagle robi się afera a to pedalarze oczekują równego traktowania.

Więc może trzeba zacisnąć zęby?
Skoro pedalarze mogą jeździć slalomem po chodniku między przechodniami to mogą też ominąć ten samochód.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Piaseczyniak: Wczoraj moja babcia jechała tą Corsą i kompletnie padł jej alternator na Chyliczkowskiej. Dość szybko przyjechał dziadek i zdążył ją zepchnąć na chodnik, gdyż widział już zakorkowane samochody w oddali aż od przejazdu kolejowego na Jana Pawła/Orężnej. W normalny sposób samochody wymijałyby Corsę drugim pasem ale Niestety el presidente wprowadził ruch dwustronny na tej ulicy i zlikwidował wszystkie miejsca parkingowe i pobocza na rzecz ścieżek rowerowych dla pedalarzy. Nomen omen
@ovsky: tam były miejsca parkingowe?
Aż musiałem sobie sprawdzić na starych zdjęciach bo tyle tych zmian że człowiek pozapominał jak kiedyś wyglądało miasto.

Dwukierunkową Chyliczkowską nie wprowadził el presidente tylko starosta Gut zwany również Bobem Budowniczym z racji tego że ciągle coś modernizuje i buduje.

Babci życzę zdrowia.
Piaseczyniak - @ovsky: tam były miejsca parkingowe?
Aż musiałem sobie sprawdzić na st...

źródło: chyliczkowska

Pobierz