Wpis z mikrobloga

Nie mogę spać. Dowiedziałem się, że moja różowa ma chorobę genetyczna, która powoduje, że prędzej czy później zachoruje na złośliwy nowotwór. Mój synek może mieć to samo. Nie mogę zamknąć oczu żeby o tym nie myśleć i nie wpadać w panikę. A nic z tym nie da się zrobić.

Chciałbym najlepiej przestać myśleć.

#zalesie #rakcontent
  • 122
  • Odpowiedz
@sruba_m3: człowieku, nie znasz mnie. Nie zrozumiesz co znaczy samotność, d depresja, prawdziwy ból po stracie kogoś kto był częścią ciebie samego. Nie życzę Ci takich doświadczeń. Moja babcia zawsze mówiła, że najedzony, głodnego nie zrozumie. Tak byłem zagorzałym ateistą, życie mnie złamało, upokorzyło, przemieliło. Przeszedłem przez to, bo znalazłem swoją relację z Bogiem. Tyle. Polecam każdemu. Nie, nie należę do żadnej sekty, a moja propozycja rozmowy, nie wiąże się z
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Trzymaj się, wiem przez co przechodzisz. Moja babcia, a potem mama zachorowały na ataksję - powoli wykańczającą organizm chorobę genetyczną. Widziałem jak umierała moja babcia, teraz widzę jak umiera moja mama i mam nadzieję, że moja żona nigdy tego nie będzie musiała widzieć jeśli chodzi o mnie czy o moje dzieci. Po cichu liczę, że jednak nie jestem chory bo choroba w mojej rodzinie idzie tylko po płci żeńskiej i
  • Odpowiedz
@cutecatboy: AKSZUALI to nie aminokwasy, a zasady azotowe (T,C,A,G) zamieniają się miejscami. Konsekwencją zamiany (czasem) jest synteza innego aminokwasu. Takich przemieszczeń mamy od groma, ale jak się przemieści nie to co trzeba, to i czasem jedna zmiana może być opłakana w skutkach.
Acros - @cutecatboy: AKSZUALI to nie aminokwasy, a zasady azotowe (T,C,A,G) zamieniaj...

źródło: akszuali

Pobierz
  • Odpowiedz
@saib75:

człowieku, nie znasz mnie. Nie zrozumiesz co znaczy samotność, d depresja, prawdziwy ból po stracie kogoś kto był częścią ciebie samego.

Tak samo Ty nie znasz jego, nie wiesz co przeżył, ale już oceniłeś, i postawiłeś się w roli większego męczennika. "Mój ból jest większy niż Twój" ()

Nie życzę Ci takich doświadczeń. Moja babcia zawsze mówiła, że najedzony, głodnego nie zrozumie. Tak byłem zagorzałym ateistą,
  • Odpowiedz
@saib75: Nie należysz do sekty ale twoja religia ma 7 z 10 zachowań typowo sekciarskich. Poza tym wpychanie komuś w problemach swojej religii jest nie na miejscu. Ty widziałeś kiedyś ludzi żeby pisali takie głupoty w stylu
- Osoba z bliskiej rodziny mi umarła
- A weź zostań buddystą będzie ci lżej
Raz że to nie jest odpowiedni moment na takie propozycje, bo jest to po prostu niesmaczne a dwa to
  • Odpowiedz
  • 8
@poczatkujacywycoopowicz

@GrammarNazi nie zakłada się rodziny z takimi babami. W większości to one przekazują #!$%@? geny. Zrobiłeś dzieciakowi #!$%@? życie


Co Ty #!$%@?? Jakimi babami? To jej wina że dostała geny jakie dostała? Poza tym jestem z nią naście lat a dowiedziałem się o tym wczoraj. I tak, nie będziemy mieć więcej dzieci, mimo, że planowaliśmy, co też bardzo mnie boli.
Czy myślisz zanim coś napiszesz? Zdajesz sobie sprawę że po drugiej
  • Odpowiedz
@GrammarNazi:

Zdajesz sobie sprawę że po drugiej stronie ekranu jest człowiek, który czuje i takie wysrywy które wyprodukowałas go dotykają?

Tymczasem Twoje słowa z początku tego wątku

wszyscy inni gówno mnie obchodzą

może subop je podziela i jego gówno obchodzisz Ty, Twoja partnerka i Wasze dziecko?
  • Odpowiedz
@plantagenet: rozumiem że uraziły Cię słowa opa ale w obliczu takiej ciężkiej diagnozy nie wiem czy ktoś miałby siłę na bycie empatycznym. To normalne w przeżywaniu takich rzeczy że skupiasz się na swoim bólu.
  • Odpowiedz
takiej ciężkiej diagnozy nie wiem czy ktoś miałby siłę na bycie empatycznym. To normalne w przeżywaniu takich rzeczy że skupiasz się na swoim bólu.

@Sinsenn akurat tak się składa że jestem w trakcie walki z nowotworem, i uwierz mi że choroba nie usprawiedliwia czystego chamstwa.
  • Odpowiedz