Wpis z mikrobloga

Ja to nie rozumiem jak bracia barnejowiec nie podzielili losu tego całego iksela. Jeżdżą setki kilometrów przez całą Polskę, czytają ten czat, kłócą się z kimś, prowadzą monologi, często jeżdżą na totalnym #!$%@?, a co najwyżej barnejowi zdjęcie zrobi fotoradar. Nic, ani jednej stłuczki.
#kononowicz
  • 12
  • Odpowiedz
@Creyshi: czysty przypadek, jedna anonalia na drodze i koniec. Patrzac na zdjecia z wypadku, to widac ze kierowca w ogole nie hamował, a to oznacza ze nie patrzyl na droge. Nawet przez sekunde, dwie, ale ze to predkosci autostradowe to wystarczylo. Co z tego, ze Blizyniakom udalo sie 1000 razy jak wystarczy raz zeby przekreslic 60 lat zycia. Smutne, ale jedyne co mozna zrobic to wyciagniac wnioski na przyszlosc.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@k-pow Możliwe, że kiedyś szczęście się skończy i jedna anomalia na drodze podczas jazdy po kaszankę i barneja zmasakrowanego będą do czarnego worka wkładać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Hexenbrenner W sumie to miałem podać jako przykład. Taką trasę zrobić na raz to trzeba też umieć, a barnej wtedy był na dodatek bez snu i chyba tylko o kawie ze stacji. Pamiętam jak jechał i mu się już oczy prawie przymykały XD
  • Odpowiedz
@Creyshi: Chyba 16 godzin za fajerą z tego co pamiętam. Krótka przerwa na rozprawę w sądzie i jakieś kilka przerw na siku. Do tego smród od kryptyd, groźba wyskoczenia Konona z auta, #!$%@? Majora. Ja raz w życiu zrobiłem trasę 12 H, ale jestem o 20 lat młodszy od Barneya i miałem przerwę po 6 godzinach. I na koniec rzeczywiście oczy się przymykały. Nie wiem ja Barney był wstanie nie #!$%@?ć
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hexenbrenner No tak, użeranie się z kryptydami można uznać za dodatkowe ogromne utrudnienie. Barnej jak widać "stara szkoła" PRL-u, chłop głupi, ale nie do #!$%@?. Knur który zagroził wyskoczeniem z samochodu to XD, ale uważam że #!$%@? po majorze to była jedna z niewielu szczerych i prawdziwych opinii o życiu majora które dostał, zwłaszcza to o kobietach na które się co chwilę nabierał.
  • Odpowiedz