Wpis z mikrobloga

pełni funkcję skarbnika Warszawskiej PO

@lola1324: czyli jest ekspertem i ma odpowiednie kompetencje do zasiadania w radzie nadzorczej i zarabianiu grubych milionów w spółce SP.
Odwal się od naszych specjalistów ty wstrętny prawaku, homofobie, trolu mateckiego, pisiorze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@itseracub:

Daniel Obajtek ukończył podyplomowe studia MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, która ma powiązania z Orlenem - informuje Onet.


xd

Nie próbuję tego bronić tego za specjalnie, bo dla mnie to też dziwne, że niby dba o linkedina, a o MBA tam nie wspomina. Przynajmniej nie jest duchem jak niektórzy znajomi/rodziny ludzi z pisu. Chociaż jakbym się jednak wczytał w ten linkedin to jednak nie jest tak zielono

Processes
  • Odpowiedz
@Aquamen Jakoś przez lata ci nie przeszkadzało obsadzanie SP miernotami. Jakby to był ktoś z PiS to byś konia walił że jaki kompetentny. Populistyczne prawactwo jak zwykle w formie.
  • Odpowiedz
@kubson93: bzdura tęczaku, cisnąłem po obajtku i glapińskim. Lewactwo znowu w formie i wmawia ludziom dzieci w brzuch. Jesteście na poziomie starych bab zapatrzonych w PiS jak w obrazek, tyle, że wy patrzycie tak na KO.
  • Odpowiedz
@Aquamen Typie ja doskonale wiem kim jesteś, nie musisz mi tu kłamać. Manipulant i siewca ruskiej propagandy. Nazywasz mnie tęczakiem nie wiem na jakiej podstawie xD Powiedz jeszcze że jestem fajnopolakiem i będziemy mieli bingo. Nie jestem zapatrzony w nikogo, ale wiadomo jest że jak ktoś nie jest z PiS to już znaczy że będzie reprezentował kilka klas wyższy poziom niż te populistyczne miernoty
  • Odpowiedz
Nie jestem zapatrzony w nikogo, ale


@kubson93:

Jakby to był ktoś z PiS to byś konia walił że jaki kompetentny. Populistyczne prawactwo jak zwykle w formie


Taaaa, było by na tyle. Reszty oszczerstw w moim kierunku nawet nie ma sensu komentować bo wyszły z tego samego miejsca co wchodzi w nie twój kolega.Elo tęczaku.
  • Odpowiedz
@kubson93:

Nie jestem zapatrzony w nikogo, ale wiadomo jest że jak ktoś nie jest z PiS to już znaczy że będzie reprezentował kilka klas wyższy poziom niż te populistyczne miernoty


Chłopie popatrz na skład nowo powstałego rządu i napisz to jeszcze raz XD
  • Odpowiedz
Processes optimalization and continues improvement


@stokujo: To wygląda na śmieszny błąd, powinno być "continuous" (przymiotnik, ciągły rozwój) zamiast czasownika "continues". Być może jej ekscelencja członkini rady nadzorczej nie znała słowa "continuous".
harcerz - >Processes optimalization and continues improvement

@stokujo: To wygląda n...

źródło: 1*nmDfg5geF2Q0cvpMmmPwSw

Pobierz
  • Odpowiedz