Wpis z mikrobloga

  • 1
@francoisinho obserwuje liczby dla niektórych miejscówek od jakiegoś czasu i powiedziałbym, że popołudniowe maksy były podobne jak przed wyjściem z multisportem, ale też krótsze. Czyli innymi słowy w godzinach szczytu dalej sporo ludzi, ale poza nimi jednak mniej.
  • 0
@koral no chyba, że ktoś pochodzi trochę na bieżni :) ilość ludzi na Aleksandry jest ciekawa. Jak dla mnie to tam jest bardzo mało miejsca, ale ludzi jednak sporo. W sumie jedyna taka miejscówka w tej cześci Krakowa. Chociaż mają dużo bieżni i orbitrekow. Niemniej wolałbym już podjechać na Klimeckiego, gdzie jest sporo więcej miejsca
ilość ludzi na Aleksandry jest ciekawa. Jak dla mnie to tam jest bardzo mało miejsca, ale ludzi jednak sporo.


@NitrousOxide: też osobiście wolę Klimeckiego ale tłumy na Aleksandry mnie nie dziwią bo to chyba jedyna sensowna siłownia w tamtych okolicach.
@NitrousOxide: to że w tej dzielnicy jest tylko jedna siłka na Aleksandry to jest aż dziwne - prokocim i bieżanów maja tylko 1 sensowne miejsce do ćwiczeń xd po 16 nie ma sensu iść (chyba że cardio, albo randomowe ćwiczenia), całkiem wieczorem nie sprawdzałem. Podobno ma sie otwierać siłka obok galerii mozaika, troche dalej ale może odciąży troche aleksandry.
@NitrousOxide kurde patrząc na to nie ma za bardzo co liczyć na powrót tam Multisporta :) zakładam że medicover albo już ma albo zrobi pakiet w którym do wlasnie opieki medycznej brdzie karta medicover i z tego będzie dużo ludzi
Podobno ma sie otwierać siłka obok galerii mozaika


@KocieJaduo: a coś wiadomo o przybliżonym terminie otwarcia?
Jest też nowe MFP na Lipskiej, no ale to ciągle kawałek z południa (plus imo jest kiepskie xD)
@tangerine_ z osiedlowych grupek widziałem gdzieś info luty 2024 ale ile w tym prawdy to nie wiem :D na Lipskiej nie byłem ale dojazd tam autem jest taki sobie, albo wielicka na około albo połłanki z szansa na pociąg i korek xd
luty 2024


@KocieJaduo: byłoby super, a jest potwierdzone że będą honorować Multisport? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Faktycznie, dojazd z południa autem na Lipską średnio, ja i tak wolałam Klimeckiego no ale nie będę kupować karnetu kiedy mam Multi ;/