Wpis z mikrobloga

@i-marszi: Lewak oczywiście jak zwykle na bakier z podstawową matematyką i logiką. Ty lepiej pokochaj kalkulator i sobie policz: jeśli frekwencja w ostatnich wyborach wynosiła 74%, z czego 93% to nie Polacy, to jaki odsetek wszystkich osób uprawnionych do głosowania stanowią nie-Polacy? Potem sprawdź, ile jest mieszkańców Polski, ilu z nich jest uprawnionych do głosowania i dopiero wtedy będziesz mógł obliczyć, jaki odsetek mieszkańców Polski stanowią nie-Polacy.
  • Odpowiedz
  • 17
@ibilon:
To ty mi lepiej powiedz, na jakim poziomie skończyłem matmę i statystykę :)
Jeżeli nie głosowało 26% Polaków, to powiedz mi, jakie jest prawdopodobieństwo, że wśród nich jest inny rozkład poparcia niż wśród głosujących :)

ilu z nich jest uprawnionych do głosowania

No wszyscy (prawie) powyżej 18 roku życia. Zakładasz, że jak się kończy 18 lat, to przestaję się być Polakiem?
  • Odpowiedz
To ty mi lepiej powiedz, na jakim poziomie skończyłem matmę i statystykę :)

Jeżeli nie głosowało 26% Polaków, to powiedz mi, jakie jest prawdopodobieństwo, że wśród nich jest inny rozkład poparcia niż wśród głosujących :)

@i-marszi: Ewidentnie na niewystarczającym, skoro nie potrafisz policzyć prostych procentów, nawet kiedy tobie podałem dokładne instrukcje, wystarczyło tylko wklepać liczby w kalkulator, a zamiast tego teraz idziesz w zaparte i robisz fikołki z jakimiś zgadywankami i
  • Odpowiedz
@ibilon: socjalistą? A gdzie on pisał coś o uspołecznianiu środków produkcji?

A co do twojego ostatniego pytania to fikołków tu nie trzeba. Skoro 26% nie głosowało to nie oznacza, że nie dzielą poglądów z pozostałymi którzy zagłosowali. Musiałbyś przedstawić dowód na taką różnice w statystyce.
  • Odpowiedz
Ty bąbel, ale on Ci serio dobrze odpowiedział z tym prawdopodobieństwem, nie ośmieszaj się

@Dawisek: A ja mu serio matematycznie udowodniłem, że nie ma racji. Nie ośmieszaj się.
Twierdził, że "93% Polaków zagłosowała na tych, których mają dość", ja mu wytknąłem, że to nieprawda, bo frekwencja w wyborach wynosiła 74% osób uprawnionych do głosowania. Mylę się?
  • Odpowiedz
Skoro 26% nie głosowało to nie oznacza, że nie dzielą poglądów z pozostałymi którzy zagłosowali. Musiałbyś przedstawić dowód na taką różnice w statystyce.

@malinq: Ani również nie oznacza, że dzielą poglądy. Musiałbyś przedstawić na to dowód.
  • Odpowiedz
  • 0
@ibilon:
A co tam, niech moderato usuwa, albo nawet niech daje bana. Muszę to napisać. Albo jesteś trollem, albo jesteś debilem! Choć w sumie jedno nie wyklucza drugiego.
  • Odpowiedz
Polacy mają wszystkich poza Konfederacją dość! Dlatego 93% Polaków zagłosowała na tych, których mają dość. Logiczne, prawda?


@i-marszi: no chyba ze ponad polowa wybrala sobie dude, to wtedy co innego i jego weto nalezy zignorowac wg fajniej koalicji xD
  • Odpowiedz
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv:
Kilka spraw:
Nie brak opinii, że Duda nie wygrał wyborów w sposób nieuczciwy, co czyni jego mandat prezydencki niepełnym!
Eksperci twierdzą, że Duda nie wygrał wyborów w sposób nieuczciwy, co czyni jego mandat prezydencki niepełnym!
Internauci uważają, że Duda nie wygrał wyborów w sposób nieuczciwy, co czyni jego mandat prezydencki niepełnym!
Wśród wielu Polaków popularna jest opinia, że Duda nie wygrał wyborów w sposób nieuczciwy, co czyni jego mandat prezydencki
  • Odpowiedz