Wpis z mikrobloga

Różowe to serio jest jakiś inny świat. Dziewucha żali się na tagu #zwiazki, że ją chłop ją zdradza, wysyłając sobie nudesy z innymi laskami. Myślę sobie - słabo. Dałem plusika, napisałem coś tam dla otuchy, jednak czytając komentarze wyszło szydło z worka. Otóż okazało się, że wybranek naszej mirabelki to zwyczajnie tępy, zadłużony patus, który ledwo zdał maturę xD Ja #!$%@?ę. Przecież to tak jakbym wszedł w związek z chorą psychicznie alternatywką, a później płakał na wykopie, że wykańcza mnie ona nerwowo.

Jak to jest? Przecież kobiety w ułamku sekundy potrafią wyczuć złego incela-mizogina, ale przez lata nie domyślą się, że związek z sebą-prymitem nie skończy się happy endem? Oczywiście akurat ten wpis może być baitem. Nie wiem, nie kojarzę nicku. Sam jednak miałem niedawno styczność w rzeczywistości z bardzo podobną sytuacją, więc kto wie ¯\(ツ)/¯

#blackpill #przegryw
bezprzypau - Różowe to serio jest jakiś inny świat. Dziewucha żali się na tagu #zwiaz...

źródło: xdddd

Pobierz
  • 23
@bezprzypau: żadna nie chce incela mizogona #!$%@?. Seba patus przynajmniej taką obroni przed innym patusem ewentualnie będzie wyglądał groźnie. A incel #!$%@?? Otóż to. Wy się patrzycie na cycki i dupę a różowe na to czy niebieski wygląda na Chada neardertala. Niczym się nie różnimy.
@szynszyla2018: Właśnie różnica jest taka, że my patrzymy na to, żeby kobieta nie chodziła po klubach i nie spotykała się w wolnym czasie z kolegami, tylko, żeby była spokojna i miła. Niestety, gdy się o tym głośno mówi to okazuje się, że jesteśmy incelami i chcemy ograniczać kobietę, mimo że jedyne o czym marzymy to święty spokój i brak problemów jak w omawianym wpisie.