Wpis z mikrobloga

Jako że trawniki miejskie oraz chodniki całe są zafajdane psimi kupami...
Oraz to że właściciele szczekających staczy nie lubią petard bo "puszek się boi".

Robię wyzwanie noworoczne.

Będę zliczał napotkane psie kupy w przestrzeni miejskiej... Normalnie, bez specjalnego szukania.. to co znajdzie się na mojej ścieżce..

A następnie wywalę w sylwestra taką samą ilość solidnych fajerwerków.

aby kundelki postały się w domach niesprzyjających po swoich kundlach syfiarzy.

#fajerwerki #pieseczkizprzypadku #miastomeneli
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@sargento

@Pan_krecik: a jakie kary dla posiadaczy samochodów?


Samochody nie niszczą parków/ placów zabaw i nie brudzą butów. Nie są też durne że trzeba się bać że samochodowi strzeli coś do łba i wyskoczy na kogoś.
  • Odpowiedz
Samochody nie niszczą parków/ placów zabaw i nie brudzą butów.

@Pan_krecik: niszczą trawniki, parki. Powstaje błoto i bagno. Niszczą chodniki, łamią płyty które tracą stabilność, powstają pęknięcia i zagłębienia wypełniane przez wodę i błoto brudzące buty.
  • Odpowiedz
  • 1
@sargento

@Pan_krecik: niszczą trawniki, parki. Powstaje błoto i bagno. Niszczą chodniki, łamią płyty które tracą stabilność, powstają pęknięcia i zagłębienia wypełniane przez wodę i błoto brudzące buty.


Jeżeli chodnik został z zniszczony przez parkujący samochód (na co prawo pozwala) tz że zostałeś oszukany przez zarządcę tej nieruchomości.. który odebrał i zapłacił za infrastrukturę wykonaną niezgodnie z normami. Bez odpowiedniej podbudowy.

Z tymi problemami idź do władz miasta i skorumpowanych urzędów.
Którzy
  • Odpowiedz
  • 0
@sargento zakaz zatrzymywania się to zakaz zatrzymywania się.

Jakby postawili zakaz srania psem..

To wyszłoby kto nie szanuje przepisów... Z resztą obowiązuje NAKAZ sprzątania po kundlu... To skad te gówna?
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: Czyli jak ktoś mnie uderzy to mogę Ci dać w ryja, bo w sumie to co za różnica któremu człowiekowi się odda? Jak chcesz się przydać to możesz kampić na tych idiotów, zebrać to gwno i położyć im na wycieraczce, rozsmarować na drzwiach, czy cokolwiek.
  • Odpowiedz
  • 0
@sargento

Widzę że piecze dupka..

Już się trochę nazbierało.. chyba będę musiał zmienić plany i zacząć strzelać 2 razy do roku.

W lecie z pewnością znajdzie się okazja żeby wystrzelić ten półroczny arsenal.. i by sraj-kundle posrały się na mięko..
  • Odpowiedz