Wpis z mikrobloga

@Mr_Beniz: no ale na samym C czesto najgorsza robota, jakas spozywka kurierka tego sie wystrzegaj bo paleciakiem sie namaszch wincyj niz to warte

@erni13: normalnie wynajmujesz mieszkanie w DE i jestes na miejscu z wolnymi weekendami? Ile placa mniej wiecej? Ja sie zastanawiam nad jedna praca ale 300 ojro musialbym bulic za hotel i 2300 netto chyba proponowal, tyle ze szef to polak
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Mieszkam w Niemczech od 13 lat, żyje z dziewczyną, mam tu rodzinę itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Praca oficjalnie 40h tygodniowo, ale w sumie rzadko 35 się przekracza. Zarobki bardziej pod 2500 netto, co jest dobrą pensja przy Pierwszej klasie podatkowej, ale najważniejszy jest jednak spokój w pracy
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Na jedynce. A ile ci zaoferował brutto? Czy powiedział tylko netto? Bo często bywa tak, że mówią pensje netto, a potem się okazuje że jest netto, ale dla tych z trójką XD
  • Odpowiedz
2880 brutto + 280 ojro diety, cokolwiek to znaczy bo u polskich dziadow jest najnizsza kraj a reszta pod stolem jest liczona jako dieta chyba nie wiem jak to u niemca wyglada
  • Odpowiedz
Mieszkam w Niemczech od 13 lat, żyje z dziewczyną, mam tu rodzinę itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Praca oficjalnie 40h tygodniowo, ale w


@erni13: Przez 13 lat mieszkając na stałe w niemcowni awansowałeś na kierowcę solówki?Na takie zarobki? żartujesz czy kpisz?Twoje opowieści są nierealne.
  • Odpowiedz