Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja: "- Ja mam okrutny żart z tymi imigrantami. Że oni (Niemcy) liczą na to, że Polacy są przygotowani, bo mamy baraki, mamy baraki dla imigrantów w Auschwitz, Majdanku, w Treblince, w Sztutowie, mamy dużo baraków zbudowanych tu przez Niemców"

to tutaj masz dokładny cytat, ma to jakiś sens, przy ostatniej akcji Niemcy właśnie to zrobili, uruchomili obozy w Polsce, to smutny żart że teraz chcą powtórki, ale to Niemcy chcą
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: to jak w harrym potterze widzę, imie którego wypowiadać nie wolno. To ja myślę inaczej, historia, szczególnie ta świeża wymaga nie zapominania o niej. Z niemcami nigdy nie wiadomo i im częściej się przypomina o ich niewesołych pomysłach tym lepiej.
  • Odpowiedz
@maniok: a to on złożył zawiadomienie jak każdy obywatel czy po prostu skontaktował się z prokuratorem krajowym, żeby zajął się sprawą czlowieka reprezentującego przeciwników politycznych? Bo jeśli to drugie to tak, to jest ręczne sterowanie wymiarem sprawiedliwości w celu dojechania niewygodnych ludzi i na to nie powinno być zgody
  • Odpowiedz
@tomekruslan a co za różnica? Chodzi o to że jego wypowiedź została przekręcona jakoby to on chciał zakładać takie obozy, podczas gdy tego nie powiedział.
Podstawa mogło być to że z najbliższego otoczenia właśnie Niemcy mają tradycje w takich obozach
  • Odpowiedz