Wpis z mikrobloga

@neonn Szukałem niedawno czegoś fajnego to pełno wydarzeń z lat poprzednich a teraz nic ciekawego. Chyba już większość miast się wycofała z organizacji imprez miejskich. Ciekawe zjawisko. Kwestia finansowa czy poprostu wybór własny ludzi
  • Odpowiedz
@mk321 Eee w tym roku nikt nawet nie wspomina za bardzo żeby nie strzelać bo psy się boją czy też nikt nie uprzedza że trzeba uważać przy odpalaniu bo może urwać ręce itd. Mam wrażenie że się mocno nam kraj zmienił pod tym względem. Nawet często było słychać dzień czy dwa przed sylwestrem a teraz cisza i spokój.
  • Odpowiedz
@MojHonorToWiernosc W sumie coś w tym jest. Może to wina tego, że młodych coraz mniej a już starsi czy rodzice to wola posiedzieć z rodziną czy bliższymi znajomymi. Jak chodziłem do ogólniaka to było pełno imprez czy to świątecznych czy właśnie sylwestrowych, w co drugiej remizie coś się działo. Teraz już cisza, ciemno.
  • Odpowiedz
@MojHonorToWiernosc: to zależy gdzie bo w warszawie nakruwiali już na 2 dni przed. A mam wrażenie że w tym roku mniej było bo i śmieci jest mniej na ulicy jak szedłem przed chwilą z psem to widzialem
  • Odpowiedz