Wpis z mikrobloga

Mam problem ze zbierającą się nadmierną wodą w organiźmie, szczególnie w momencie, kiedy mam okresy jedzenia niezdrowo, dużo itd. Przez co np po 1-2 tygodniach takiego jedzenia zauważam że jestem opuchnięty, szczególnie na mordzie.
Ale dzisiaj zastanawiam się, czy nie wystarczy jeden dzień, żeby taka woda się zebrała. Bo odnoszę wrażenie, że dzisiaj rano miałem mniej opuchniętą twarz, niż teraz xD Czy to w ogóle możliwe, czy to po prostu moje jakieś urojenia i w ciągu jednego dnia nie ma takich zmian?
#pytanie #zdrowie #jedzenie #medycyna #dietetyka
  • 5
@viciu03: na moje powinienes zapytac jakiegos lekarza, ale moze to byc winna psycha ja tez czesto mam wrazenie ze np jak caly dzien nic nie jem to odrazu j estem chudszy kiedy to nie mozliwe praktycznie skoro poprzedniego dnia sie ostro najadlem
  • 0
@bycjaktommyleejones: muszę zacząć też pić pokrzywę, ponoć ona również pomaga pozbyć się nadmiaru wody z organizmu

@ooskar póki co wiem na pewno że niedoczynność tarczycy mam, ale to już od dziecka. To też może być ponoć powód tych opuchlizn i nadmiaru wody