Wpis z mikrobloga

@analboss: kursy inwestowania, zostania programista seniorem w rok, kursy budowania domu a nawet widzialem jak wrocic do bylej (ex) dziewczyny. Ah kursy podrywania, jakis "czarny" na FB sprzedaje plany diet na wszystko (dietanakazdycel.pl czy cos takiego) a z jego S-M bije taka sztucznosc ze hej. Ale ludzie to musza kupowac bo typy laduja kupe kase w reklame tego. Debili nie sieja, sami sie rodza. Tego bylo wiecej ale kto pamieta wszystko,
  • Odpowiedz
  • 5
@analboss szkolenie jak w 1 dzień zarobić 900 tys zł

Ile jest osób na sali?
100
Ile kosztowało szkolenie?
9tys
Widzicie? Nic trudnego. Do widzenia :)
  • Odpowiedz
@analboss: Moja ex kupiła sobie takie szkolenie. Jej oszczędności na flipowanie: zero złotych, ale ona zawsze lubią udawać, że jest bogata. Jak się cieszę, że uwolniłem się od tego pasożyta.
  • Odpowiedz
@analboss: z tego wyglada, ze sie niewiele nauczyla ale uczyc trzeba sie wszystkiego. Zwykle to samo dowiesz sie z ksiazek, mozesz pójść też na szkolenie, jezeli nauczysz sie czegos spoko to czemu nie? Dla mnie 10k to nie duzo jak pozniej operujsz setkami k pln
  • Odpowiedz
@lizakkk: Dowiedziałem się, że poszła na to szkolenie po tym jak się rozstaliśmy. Jak była ze mną to była #!$%@?ą księżniczką, non-stop konsumpcja - zakupy, restauracje, wycieczki - i ból dupy kiedy jak wrzucałem SWOJĄ forsę w SWOJĄ firmę, bo ona stwierdziła, że powinniśmy inwestować w beton, jak jej znajoma (gdzie de facto 99% dochodu rocznego też robił facet).
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: kobieta podatna na działania/opinie/sugestie innych zapala we mnie lampki ostrzegawcze. Byłem z podobnym typem - ktoś jej coś powiedział (lub gdzieś przeczytała) i MUSIMY spróbować bo inni chwalą. Potem miałem uczulenie kto jej co mówi, bo w rezultacie to ja miałem z nią o to spiny
  • Odpowiedz
Ten kowarski to naciągacz? Zapisałem się na te flipy 2.0, bo następna edycja jest "za darmo". Swoją drogą ludzie którzy tyle za to płacili muszą mieć mindfuck'a teraz ||
  • Odpowiedz