Wpis z mikrobloga

#uszateoscary
Zanim ogłoszę zwycięzcę, chciałbym zauważyć bardzo ciekawy fakt. Otóż wczoraj na streamie Tiger Bonzo przeglądał Wykop, nawet przez chwilę było widać mój post związany z finałem, ale pominął go i skupił się na szukaniu wpisów użytkownika BojęSięWody.
Czy to dlatego, że w ogóle nie interesuje go moja inicjatywa? A może ma za mało IQ, żeby zrozumieć, co piszę? Akat nie wiem, ale myślę, że nie ma co przejmować się tym czymś ze Zgierza.
Najlepszym gniotem tego roku uznaliście: palenie w piecu na zmenszeniu. To film kompletny, jest tu przekonanie o posiadaniu czegoś bardzo dobrego, wielkie naharnasiowanie, ale też przekonanie, że wszystko w jego życiu idzie w dobrym kierunku i trzeba to kontynuować. Nie mam wątpliwości, że to dobry wybór, cała trzydziestka prezentuje się następująco:
1 Tiger pali w piecu na zmenszeniu
2 Tiger kłóci się z Kobrą podczas grania
3 Tiger pokazuje niebieski telewizor
4 Życie na bogato - pokaz ćwiartek z kurczaka
5 walka bez koszulki
6 unMOPSing wersja 2023
7 Tiger robi pompki
8 Tiger robi czelen ostrych papryczek
9 zmenszony lajw w sprawie telewizora
10 Tiger o szacunku do kobiet (lajw na TikToku)
11 Gruby Benek na zmenszeniu
12 Tiger płacze bo przypadkiem skasował kanał
13 Tiger vs Bodychrist
14 Tiger bije się z fanami kanału Filmiki z Humorkiem
15 Smutna historia kolegi Tigera Bonzo
15 M1 zgłosi nas za stalkowanie
17 Tiger sprawie hazardu
18 piosenka z płyty Bonus Tracki
19 Tiger vs Filmiki z Humorkiem: sprawie 100 zł
20 Tiger pokazuje melinę Trachowi i Hejce37
20 Tiger je pizzę z kotami
21 Tiger vs komornik
23 Tiger vs kryminalni
23 Trach się pucuje do informatorów Tigera
25 Tiger vs Wuwunio
26 Tiger nie ogarnia do kogo się fafluni
27 Tiger uczy nas historii
28 Kaczuszki
29 Tiger z Kobrą zwiedzają jaskinię
30 Tiger o polskim rolnictwie

Już po nowym roku zapraszam na kanał GNIOTbaza, tam będzie kompilacja z tej edycji, ale o tym poinformuję w przyszłym tygodniu. Bardzo Wam dziękuję, że w tym roku również głosowaliście i się to mogło odbyć. Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich!
#bonzo #patostreamy
RobertWolak - #uszateoscary
Zanim ogłoszę zwycięzcę, chciałbym zauważyć bardzo ciekaw...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-29 183013

Pobierz
  • 7
@RobertWolak: pewien wykopek odesłał mnie do tego tagu, ponieważ jestem niezwiazany z uniwersum, a chcialem poogladac filmiki.

No i widzę tą liste, ale nie wiem jak znalezc te filmiki xdd wpisuje pierwszy numerek na youtube i nic mi nie wyskakuje/

odp wazne co robic