Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pracazagranica #holandia #praca #emigracja
Myślę o wyjeździe do Holandii na kilka miesięcy, ale nie jestem pewna czy dam radę w tych agencyjnych pracach. Nigdy nie pracowałam i jestem otyła, stąd niepewność jeśli chodzi o takie prace. Niedawno rzuciłam studia na początku drugiego roku i od tej pory atmosfera w domu jest nie do zniesienia, dlatego chcę agencyjną pracę za granicą, bo to najszybszy sposób na wyprowadzkę od rodziców. O szukaniu czegoś samej nie ma mowy przez brak oszczędności.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@yuck: no u nas akurat w pracy to kobiety mają cięższą robotę bo muszą układać kartony na palete, liczyć, ważyć, zmieniać taśmę, zmieniać program w maszynie a facet obsłużyć maszynę i zmienić nóż do cięcia xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to ze jestes otyla nie ma nic do tego, bardzo duzo otylych kobiet pracuje na magazynach, produkcjach i dają radę ale tu liczy się tylko chęć do pracy. Więc śmiało wyjeżdżaj tylko uważaj by nie naciąć się na minę. Od siebie mogę polecić OTTO pracuje prawie rok czasu i z niczym nie mam problemu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Odradzam tam prace to sa obozy pracy mega ciezkie warunki mieszkaniowe i w pracy. Za to polecam jako opiekunka osob starszych, jestes sama, masz swoj pokoj, dostajesz pieniadze na jedzenie, firma zawozi cie i odwozi do domu, i jak slabo znasz jezyk to dadza ci dziadka ktory jest jak warzywo wiec jedynie co to bedziesz musiala miec na niego oko lub zmienic pieluche, reszta zajma sie pielegniarki. Lub
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): odradzam otto, najgorsza agencja, duże problemy z wypłatami i często potrącają kase o byle co, a jak jesteś kierowcą to już wgl. Koordynatorów to biorą z łapanki byle ktoś był więc się nie zdziw jak jakiś #!$%@? zacznie tak o z dupy się drzeć


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz