Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: no nic, ale jak przemyslisz glebiej temat wiecznego zycia. To sie nawet ucieszysz, ze to koniec. Zreszta homo sapiens sapiens, nie byloby w stanie zyc wiecznie, bo okablowanie mozgu na to nie pozwala.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): Silniejsze jednostki powinny się zająć ekstynkcją, ja wymiękam, brak woli działania, ciągle wchodzę na forum sancioned suicide, ofiara rodziny dysfunkcyjnej ddd... Chory świat. Jeszcze przeczytałem że osoba z myślami samobójczami do końca życia będzie mieć powracające myśli samobójcze, wystarczy że powieje silniejszy wiatr i mnie zmiecie z planszy.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Po śmierci najprawdopodobniej jest to samo co przed twoimi narodzinami NIC bo to twój mózg jest tobą , a najlepszym dowodem na nie istnienie boga katolickiego jest biblia więc jak chcesz się pozbyć strachu przed piekłem to polecam ją przeczytać
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): >Po śmierci najprawdopodobniej jest to samo co przed twoimi narodzinami NIC bo to twój mózg jest tobą , a najlepszym dowodem na nie istnienie boga katolickiego jest biblia więc jak chcesz się pozbyć strachu przed piekłem to polecam ją przeczytać

@Nandrolon: To tylko wiara w nicość, nic więcej, więc nie ma tu stopnia prawdopodobieństwa. Na logikę bardziej możliwe jest przedłużenie świadomości, gdyby miała nigdy nie powstać
  • Odpowiedz