Wpis z mikrobloga

Buda z PiS właśnie mówi w wywiadzie, że za ich rządów posłowie z KO też robili takie same interwencje poselskie i okupowali jego ministerstwo przez parę dni, (i teraz uwaga!) na karimacie okupowali jego biuro w ministerstwie.
Pani z TVNu na to, że nie przypomina sobie takiej sytuacji i nie pamięta aby jakiekolwiek media o tym mówiły jak też nie pamięta aby ktokolwiek z PiSu z Budą włącznie cokolwiek o tym wtedy wspominał i prosi go o podanie nazwisk tych posłów, którzy okupowali jego biuro w ministerstwie a ona to zweryfikuje.
Buda na to, że oj tam oj tam, to już teraz jest nieważne a on o tym wtedy nie mówił bo on szanował te interwencje poselskie.
Ja #!$%@?! Jak można do tego stopnia kłamać w żywe oczy!
#pis #tvpis #bekazpisu #prawoisprawiedliwosc #polityka
  • 37
Profesjonalnie wprowadzasz kogos w pulapke, zeby sam brnal w glupoty, a reszta i tak wie o co chodzi


@XpedobearX: no i właśnie przez takie "profesjonalne" podejście dziwimy się że połowa społeczeństwa tęskni za dziadkiem mlaskaczem. Nie wszyscy są tacy lotni, są różne schorzenia percepcji jak np. demencja, miażdżyca, encefalopatia mózgu, FAS czy choćby niepełnosprawności w stylu głuchoty bądź utrata wzroku. Takie osoby nie wyłapią subtelności że "pani redaktor się subtelnie uśmiecha",
@dwie_szopy_jackson: Był kiedys wywiad z jakims Francuzem, po zamachach w Paryzu. Ludzi zabito od chuia a rodowici Francuzi malowali jakies kwiatki kreda na ulicach. XD no i pytaja przed kamera tego typa, ktory przyszedl z dzieckiem co on na te zamachy, a on im na to: "zamachowcy maja bron, ale my za to mamy kwiaty". XD XD XD XD XD XD

Może cytat nie kropka w kropke, ale jakos tak to
co te zdjęcia mają do tego tematu?


@Darek08: spoko, mogę ci napisać jeśli nie zauważyłeś, że to zdjęcia z okupacji budynków rządowych. W tym przypadku posłowie PO zablokowali możliwość prowadzenia obrad parlamentarnych.
@Darek08: spoko, mogę ci napisać jeśli nie zauważyłeś, że to zdjęcia z okupacji budynków rządowych. W tym przypadku posłowie PO zablokowali możliwość prowadzenia obrad parlamentarnych.


@dplus2: no super, ale do kłamstwa budy z wątku co to ma?