Wpis z mikrobloga

Ale tam musi być pikachu face na Nowogrodzkiej. 10 lat polityki bez żadnej finezji i polotu, a tu nagle do kurnika wraca cwany lis, Donald Tusk.

Przecież on ich ogrywa jak małe dzieci, oni naprawdę myśleli, że Suski usiadł na krześle w holu na Woronicza i cyk zmiany zablokowane xD.

DariuSzmatecki i Oskarek na Twitterze lecą już na oparach, Wąsik piskliwym głosikiem grozi "każdy dzień mojego pobytu w więzieniu to będzie tydzień więzienia dla Tuska". Totalna panika, wszystko im się wali jak domek z kart.

#bekazpisu #tvpis #heheszki #sejm
PiccoloGrande - Ale tam musi być pikachu face na Nowogrodzkiej. 10 lat polityki bez ż...

źródło: pikachu-londyn-scalperzy-head

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 705
@PiccoloGrande: mnie w tym wszystkim martwi stan umów z innymi państwami, a nawet wewnątrz państwa z bardziej rozgarniętymi przedsiębiorstwami, skoro wystarczyło chwilę pomyśleć jak ich tu rozegrać, a oni jak dzieci weszli we wszystkie pułapki. Nie wyobrażam sobie kolejnych 4 lat z tymi patałachami, ale też niebyłym świadom ich pajacowania, bo media byłyby już całkowicie przejęte przez starego wafla z Żoliborza
  • Odpowiedz
  • 11
@PiccoloGrande dlatego przez osiem lat bez przerwy TVP biło w Tuska. Bo PiS się Tuska panicznie boi, jak widać strach całkiem uzasadniony ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@assninja: taa xD

Chciałbym Tuskowi powiedzieć, że każdy nasz dzień spędzony w więzieniu, to będzie za jakiś czas tydzień Tuska i jego ludzi w więzieniu
  • Odpowiedz
"każdy dzień mojego pobytu w więzieniu to będzie tydzień więzienia dla Tuska"


@PiccoloGrande: najśmieszniejsze że oni sami uwierzyli w konfedepisowską propaganę "my nie rozliczamy was, a wy nas" nie biorą kompletnie pod uwagę że próbowali na wszystkie sposoby tylko po prostu nie było za co kogokolwiek wsadzić
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande kolejny mąż stanu gra w szachy 5d?
W tym roku euforia. Za rok objętość. Za cztery lata pisiory znowu będą cacy. Dla zachowania pozorów doloży się nową partię satelitę.
Jako naród zaspugujemy na taką scenę polityczną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Odetną finasowanie to każdy się pochowa do swoich nor i wyjdzie przed wyborami. Nikt nie będzie sponsorował ze swoich rozkradzionych publicznych pieniędzy przegranej bitwy, bo wolą przygotować się do wojen wyborczych. Ogień w oczach gaśnie tym aparatczyką, już nie są skłonni do takiego plucia jadem, tylko udaja że jest normalnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Widur: teraz wyobraźmy sobie minę naszych/naszych sojuszników służb specjalnych i szpiegów kiedy lądują w obcym kraju na misji a tam obcęgi i palnik, bo pajace pochwaliły się przy kotlecie jaką "James Bond" operację prowadzą XD
  • Odpowiedz
mnie w tym wszystkim martwi stan umów z innymi państwami, a nawet wewnątrz państwa z bardziej rozgarniętymi przedsiębiorstwami, skoro wystarczyło chwilę pomyśleć jak ich tu rozegrać, a oni jak dzieci weszli we wszystkie pułapki. Nie wyobrażam sobie kolejnych 4 lat z tymi patałachami, ale też niebyłym świadom ich pajacowania, bo media byłyby już całkowicie przejęte przez starego wafla z Żoliborza


@hesus: no a kto ściągał maseczki z Chin za 8-krotność ich
  • Odpowiedz