Wpis z mikrobloga

#famemma Ależ zażenowanie wzbudza u mnie postać tego Peszki. Typ otwiera mordę, tylko wtedy gdy chce coś powiedzieć o piciu wódki. Ciągłe aluzje do alko, jakby miał z 15 lat i chwalił się przed kolegami ile to on nie wypił. Sam robi z siebie jakiegoś menela przed tysiącami widzów, który nie potrafi wypowiedzieć, jednego pełnego zdania.
Menosas - #famemma Ależ zażenowanie wzbudza u mnie postać tego Peszki. Typ otwiera mo...

źródło: gf-GaoJ-jWq8-N7TM_slawomir-peszko-664x442

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Menosas: Degradacja mózgu przez lata chlania widoczna gołym okiem. Też mam takich ananasów w robocie, to jest śmieszne na chwile, ale obcować z takim typkiem dzień w dzień i dzień w dzień słuchać o najebce i alkoholu to jest żenada i po jakimś czasie masz ochotę mu nacharac na pysk bo o niczym innym nie pogadasz.
  • Odpowiedz
@Menosas: człowieku on grał w piłkę . On zawodowo kopał balon . On zawodowo #!$%@? kopał w ten balon . A Ty wymagasz że chłop będzie mial IQ i kulturę wypowiedzi jak ktoś kto prowadzi poważny biznes . Idealizownie ludzi z pudełka to zguba 2323
  • Odpowiedz
@Menosas: a co jesli peszkin jest madrzejszy niz my wszyscy myslimy i dzieki interesownemu stworzeniu i pielegniowaniu wizerunku pijaka-debila zalapal zyskal rozpoznawalnosc, ktora teraz monetyzuje?
nie no #!$%@?, w zadnej linii czasowej, nawet zakladajac ich nieskonczonosc, chyba nie ma takiej mozliwosci
  • Odpowiedz