Wpis z mikrobloga

Pracuje ktos jako konsultant #sap? Na czym polega wasza praca, jaki staż i na jakie zarobki na lape można liczyć? W tej chwili jestem od kilku lat analitykiem pracującym w SAP, ale 7k na rękę mnie już tak nie cieszy patrząc na zarobki IT. Automaryzowalem jakieś zadania SAP w vba i zastanawiam się czy normalnie uczyć się Pythona i iść w IT czy może ABAP i przebranżowić się w kierunku konsultanta SAP. Jak mają się zarobki do tych w IT?

#praca #pracbaza #programista15k
  • 12
  • Odpowiedz
@Vela102: praca konsultantów, z którymi pracowałam, ograniczała się do: sprawdzimy to, proszę sobie jeszcze poklikać, po czym dostawałam maila o rozwiązanym tickecie xD
Prosta praca, idź w to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak chcesz wyjechać z polski to w Niemczech jest dużo pracy dla sapowcow.

@GladysDelKarmen: A czego wymagają na start? W sensie czy jest szansa się wbić na start bez doświadczenia i tylko z wyuczeniem się samemu jakichś umiejętności.
  • Odpowiedz
@Aten7385 Bachelor’s degree or higher in computer science, engineering or related field required; master’s degree preferred

5-8 years of SAP Basis experience that includes at least 2 end to end deployments.

2 to 5 years of HANA administration experience in large environments, preferably running SAP Business Suites

At least 2 years of experience in user management, monitoring and issue diagnosis of HANA databases

You should have #!$%@? in a minimum of 1
  • Odpowiedz