Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Męski przyjaciel waszej różowej. Akceptujecie, czy absolutnie nie? A może pozwalacie na sporadyczny kontakt? Chodzi mi o taką przyjaźń, która zaczęła się jeszcze przed waszym poznaniem. Stawiacie granice? Jeśli tak to jakie? #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Męski przyjaciel różowej

  • Musi zerwać z nim kontakt 56.3% (99)
  • Mogą się dalej przyjaźnić 43.8% (77)

Oddanych głosów: 176

  • 24
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @robert_malkowicz: Ja akurat mam taką sytuację (niebieski here) że spotykam się z eks, z którą już nie jestem od 3 lat i ma nowego faceta. Ok. raz w miesiącu gdzieś wychodzimy, kawa, obiad albo spacer, a piszemy ze sobą co drugi-trzeci dzień. I zapewniam że to jest zwyczajna przyjacielska relacja, ona sobie poukładała już życie, ja kogoś szukam (chociaż wcale mi się nie spieszy, bo jako singiel
Zgodnie z Savoir Vivre każde spotkanie sam na sam kobiety i mężczyzny (poza pracą i rodziną) to randka.


@robert_malkowicz: Aż zapytałem chatu gpt czy napisałeś prawdę. I odpowiedział, że to nieprawda.

'' Nie, zgodnie z Savoir Vivre nie każde spotkanie sam na sam kobiety i mężczyzny (poza pracą i rodziną) musi być traktowane jako randka. Spotkania takie mogą mieć różnorodne charaktery, na przykład mogą być spotkaniem towarzyskim, rozmową biznesową, czy też
@choochoomotherfucker: A ty przestań wreszcie uciekać się #!$%@? do tej prostej manipulacji - danie tezy w pytaniu. Co nie wejde na twój profil, to dosłownie odpowiadasz za kazdym razem na takiego typu pytania (związku, miłości, przegrywów ) ciągle tak samo.
Zacznij stawiać bardziej złożone strukturą myślenia i pracy intelektualnej, stosuj argumentacje w celu wypełniania zadania lub uzasadniania prawdziwości twierdzeń, które masz zamiar przedstawić.
Ja cie zaczynam kojarzyć jedynie z tych pytań,
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): A jak myślisz?
Dzisiejsze społeczeństwo i normiczki akceptują, ale generalnie za czasów twojego starego i dziadka, za takie praktyki spotykania się z '' przyjacielem '' to by pewnie w morde dostala xd
Zadaj sobie pytanie. Twoja babcia ma przyjaciol, z ktorymi sie spotyka i wychodzi na spotkania? albo twoja mama? nie? no wlasnie.

To od panującej w społeczeństwach tendencji światopoglądu zależy jak często kobiety wchodzą w stabilne związki