Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma gorszej konsoli niż te produkowane przez nintendo;

-ograniczona moc przez co trzeba optymalizować gry a i tak nie wszystko pójdzie
-sklep zawalony grami mobilnymi i starociami
-przez 8 lat nie powstała dosłownie żadna dobra gra tylko na tą konsolę
-najpopularniejsze gry to mario i zeldy które są g0wniane
-jedna z najpopularniejszych marek na nintendo czyli pokemony przez rok nie zoptymalizowała swojego głównego tytułu na tą konsolę xdddd

kupowanie nintendo to jak wywalenie pieniędzy w błoto, ale spokojnie, w 2024 wypuszczą konsolę która w końcu dorówna mocą PS4 XD

#gry #pcmasterrace #xbox #ps5 #nintendoswitch
  • 38
Nowe poksy będą mieć stada stworków biegające wszędzie a fps nie spadnie poniżej 30.


Tak, ale w emulacji na PC. Dopóki nie zobaczę to nie uwierzę, że można zrobić zoptymalizowane pokemony na switcha.

Dodam tyle, więcej radości daje hades, hollow knight, czy stare poksy w łóżeczku niż najnowsze gry AAA ciśnięte na konsolach czy PC.


@ReeceWithouterpoon: Komuś daje, a komuś nie daje. ¯\(ツ)/¯
O ile można się #!$%@?ć do naprawdę sporej ilości rzeczy to fakt jest taki: Switch to najlepszy handheld pod względem tego co oferuje graczowi.


@ReeceWithouterpoon:
Miałem Switcha, mam Steam Decka i nawet nie ma co porównywać, SD wymiata.
@ReeceWithouterpoon: śmieszne że ta moc na baterii będzie dostępna tylko przez godzinę, a konsola i tak głównie siedzi w doku podpięta do tv.

Niestety, przy dużym ekranie widać pikseloze w bardziej dynamicznych akcjach. O 60 fps można pomarzyć. Cena oraz fakt że nie można sobie zgrać savów, cena gier, sprawia że popularność opiera się tylko na tych grach w które nie zagrasz na innych platformach.

Przeszedłem zelde botw, wszystkie questy i
wspomnisz moje słowa: wyjście switcha 2 będzie celebrowanie jak drugie przyjście Jezusa.

Moc ps4 w handheldzie będzie dla Nintendo wygraną, wszystkie doomy i wiedźminy dostaną updejty i będą latać w 720 60fps i będą wyglądać dobrze. Nowe poksy będą mieć stada stworków biegające wszędzie a fps nie spadnie poniżej 30.

Dodam tyle, więcej radości daje hades, hollow knight, czy stare poksy w łóżeczku niż najnowsze gry AAA ciśnięte na konsolach czy PC.
@czasnawybory666 Najwiekszy minus Nintendo jest taki, ze maja u siebie kreta i KAŻDA gra na Nintendo Switch wychodzi na emulator PC 7-10 dni przed oficjalna premierą + później z patchami 60fps gdzie na Switchu 25-30.Wiem wiem emulatory są nielegalne
@niebadzogrem: Szkoda, że steam deck nadaje się najwyżej do grania w fotelu czy w łóżku, a nie zabrania do pociągu bo jest wielki, niewygodny, ciężki i działa na baterii krócej niż walkman na paluszkach z PRLu. Switch jest idealny by go gdzieś zabrać więc czyni go to lepszym handheldem