Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MxS89: zabiorą się za niego, spokojnie, najpierw Kamiński i Wąsik, potem coraz niżej. Szymczyk może sam się zgłosić na świadka w procesie Kamińskiego, żeby dowalili mu mniejszą karę.
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: Trzeba poczekać na decyzję sądu. I nie jest posłem, w zasadzie to jego status jest nieokreślony, a jest już sprawa Pegasusa na tapecie. I tu będzie trybunał stanu, żeby buda nie mógł ułaskawić.
  • Odpowiedz
@MxS89: gadowski rzucił tezę że szymczyk był świadkiem, ale #!$%@?ł to ktoś z ministroów pisów bo chlali w tym czasie, szymczyk wzial na siebie
  • Odpowiedz
a w tej bajce były smoki? XD za Kamińskiego tak się wzięli że dalej jest posłem


@Mrbimbek: przecież nie jest, co potwierdził nawet marszałek sejmu xD

Hasło konfiarzy "Urabura pispojednozło" nie przechodzi próby czasu, ale widzę że fakty nie przeszkadzają się go kurczowo trzymać.
  • Odpowiedz
@Rasteris bo PO skaże kogokolwiek xDDDD dużo mogę zrozumieć, ale wiara w rozliczenia sceny politycznej to poziom niżej niż porażenie mózgowe. Wy nie ruszacie naszych, my waszych
  • Odpowiedz
@Bover: marszałek to mówi bardzo wiele, ale jak na razie mało z tych rzeczy się sprawdza xD
Chyba ze znowu dadzą popis i odjebią akcje niezgodna z konstytucją która sobie mordę wycierali przez lata xD kurła wstyd
  • Odpowiedz
@kubson93: no no, oczywiście, wierz w to ( ͡° ͜ʖ ͡°) piss też obiecywał rozliczyć platformę. A platforma pisowców. Przypomnij mi, ilu polityków wysokiego szczebla poszło siedzieć przez ostatnie 20 lat? xDDDD Ale tak, tym razem tusk nie kłamie, do 2137 razy sztuka. Jak dwa razy obieca to tak jakby raz skazał kogoś xDDDD A jak tam zarzuty dla standupera? Glapa na pewno sra w gacie ze
  • Odpowiedz
@kmiclowsky no ale co z moim komentarzem jest nie tak? pis miał dostęp do pegasusa, gdyby w po ktoś kwalifikowal się do więzienia to już dawno pis by o tym wiedział i uruchomiłby machinę. Ale tego nie zrobili wiesz czemu? Bo w porównaniu z pisowcami, pozostała część sceny politycznej to były aniołki.
  • Odpowiedz