Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #swieta

Beka z tych świąt. Śliczne, nieskazitelne pachnące kobiety z gracją konsumują sałatki, bigos, kapustę z grochem by dyskretnie pod stołem popierdywać a potem udać się do toalety "na siusiu" gdzie zrzucają cuchnący balast. To nie koniec. Wieczorem w nowej ponętnej bieliźnie którą dostały od swoich facetów zgrywają boginie seksu a tu znowu - "Ups, wymsknęło mi się :( Przepraszam :( Otworzyć okno?". No kurła komedia :)
Mysiekpysiek - #rozowepaski #swieta

Beka z tych świąt. Śliczne, nieskazitelne pachną...

źródło: IMG_20231225_231558

Pobierz
  • 30
@Mysiekpysiek: ciekawe co zrobisz jak się dowiesz że kobiety należą do gatunku homo sapiens sapiens, tak samo jak mężczyźni i genetycznie się od siebie generalnie nie różnią, należą też do królestwa zwierząt i w ogóle do nadrodziny człekokształtnych - uwaga!- do której należą też małpy!

Oraz to że kobiety jak inne osobniki ssaków wydzielają poprzez gruczoły w różnych miejscach ciała, na powierzchni i z zewnątrz różnego typu wydzieliny, łój, śluz itp.
@Mysiekpysiek: no bo tak jest, wiele rzeczy jest obrzydliwych, ale nie są dla nas obrzydliwe dlatego, że odczuwamy też przyjemność z nich plus mózg filtruje dużo spraw.

Uważam, że jak ktoś bierze życie w takie sztywne ramy to inaczej mu pracuje mózg, niż zdecydowanej większości ludzi.
Podam ci przykład, czasem w zaburzeniach psychicznych człowiek ma inne powonienie. Chyba zawsze jest tak, że jeśli ma rozstrojone powonienie to odczuwa nieprzyjemne zapachy, bardzo
@Mysiekpysiek: psychiatra swoją drogą, a możesz sam też poczytać o tym.
W google jest trochę o tym.
Wiele substancji psychoaktywnych sprawia, że węch pracuje inaczej. W sumie nie węch, a to, że chwilowo zmieniają działanie neuroprzekaźników i inaczej odbieramy bodźce.

Nie traktuj też jednego lekarza jako wyrocznię. Nawet kilku lekarzy nie traktuj jako wyrocznię, bo mogą się mylić, albo #!$%@?ć głupoty.

Nie chcę tu opisywać swoich doświadczeń z lekarzami, ale miałem