Wpis z mikrobloga

@Pandillero
W tym roku jeździłem autami z wypożyczalni (wszystkie nowe po max 50k przebiegu)
Nissan juke - ale dziadostwo (bardziej niż mój Nissan QQ), az nie mogłem uwierzyć że takie gówno do środka montują.
Opel Mokka - średni ale lepszy niż juke.
No I teraz Jeep Renegade.... Nosz kurde. Porażka. Zamykając auto miałem wrażenie jakby ta klamka miała minw ręku zostać...
  • Odpowiedz
  • 1
@Poldek0000: mówiąc o hatchbacku mam na myśli coś w stylu Volvo V40 a nie crossover z prześwitem jak SUV i plastikowymi częściami nadwozia
@jutrobedzieinaczej 4,6m długości to już solidny segment C z aspiracjami na D
@Sheogorath: a klasa w sumie jest fajna ale boję się kupować merola w kraju, w którym właścicielami niemieckich aut są takie buraki i wujowie know-it-all. Nie wiadomo co poprzedni właściciel sobie wyobrażał nt. niemieckiego wykonania
Pandillero - @Poldek0000: mówiąc o hatchbacku mam na myśli coś w stylu Volvo V40 a ni...

źródło: 2014_Volvo_V40_(MY14)_T4_Luxury_hatchback_(2015-08-07)_01

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pandillero: Nowa Mazda 3 ma bardzo dobre wnętrze jak na swoją klasę. Kompakty marek "premium" - A-klasa, Audi A3, BMW 1 też mogą mieć fajne wnętrze, ale zwykle podstawowe wersje to straszne kapcie i za fajne wnętrza trzeba sporo dopłacić.
  • Odpowiedz