Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy helpdesk to dobre miejsce, żeby się załapać typowo do pracy biurowej? Mam tylko liceum, doświadczenie tylko w gównopracach typu sklepy, produkcja, magazyny. Próbowałem aplikować na stanowiska gdzie wymagany był tylko angielski (znam na C1), wykształcenie średnie i znajomość Office, ale ciężko cokolwiek znaleźć, kwestia tego, że nie mam studiów, doświadczenia i nie potrafię się zbytnio sprzedać. Słyszałem, że na helpdesk ponoć biorą praktycznie każdego. Czy da radę aplikować już z samym angielskim na C1, czy czegoś konkretnie muszę się nauczyć, moja wiedza odnośnie informatyki kończy się na tym, że wiem jak używać komputer z punktu widzenia użytkownika xD. Szukam po prostu czegoś, żeby się wyrwać z roboty fizycznej, nie zależy mi na pieniądzach, byleby coś znaleźć. Helpdesk to dobre miejsce, czy polecacie coś innego? Wszystkie stanowiska biurowe oprócz tych co aplikowałem to wymagają albo konkretnych studiów, albo doświadczenia albo konkretnych umiejętności. Czy mogę gdzieś dostać pracę gdzie wyznacznikiem będzie bardzo dobry angielski (uważam, że mam C1, chociaż patrząc jak rozmawiają ludzie, którzy uważają, że znają język na B2 to powinienem sobie wpisać w CV C2+).

#pracbaza #pracait #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Jak szukałem pierwszej pracy w IT to tez rozważałem helpdesk i tak naprawdę takie małe firmy zawsze miały wygórowane oczekiwania podczas kiedy dużych korporacjach liczył się tylko angielski.
  • Odpowiedz