Wpis z mikrobloga

@mentari: nie #!$%@?, nie o to chodzi. po prostu odebrałem to jak #!$%@? kija w mrowisko w stylu #tvpis - #!$%@? duda #!$%@?ł znowu po swojemu, no ale pokażmy, że tusk i tak ma to w dupie, zagranie w stylu TKM. zabrakło mi szerszego kontekstu ze strony redakcji, co zawiera ustawa okołobudżetowa, nie zaszkodziłoby powtórzyć to, co prezentowali chyba wczoraj (albo przedwczoraj), ale poszli na skróty
  • Odpowiedz
@waginoentuzjasta: tylko dla tej jednej informacji oglądałam dzisiaj te nowe wiadomości. Że tematu nie rozwinęli nie dziwi, bo czasu za wiele na montaż materiału nie było, ale przedstawiona została zarówno informacja Dudy, odpowiedź Tuska plus ponownie z twita Dudy wezwanie o zwołanie Sejmu w okresie międzyświątecznym.

Imo było czysto. A nie jestem wielbicielką nowego rozdania i oglądam program jak sęp, wyczulona na propagandę.
  • Odpowiedz
@waginoentuzjasta: już było kilka razy wspominane, że nie mają jak na szybko przygotowywać materiałów w obecnych warunkach (brak dostępu do właściwego studia, realizatorów / pracowników technicznych itd). Byłem zdziwiony, że w ogóle zdążyli coś sklecić na szybko + pokazali zdania obu stron. Jak na obecną sytuację - moim zdaniem spoko.
  • Odpowiedz