Wpis z mikrobloga

#footballmanager najbardziej w fmie #!$%@?ą mnie niewdzięczni piłkarze. Znajdujesz takiego jegomościa na zsdupiu w faveli. Ściągasz go do poważnej piłki, dajesz mu się rozwijać, zostaje gwiazdą zespołu i reprezentacji. No i przychodzi moment, że po kilku sezonach grasz nim mniej, bo jest przemęczony. Rotujesz składem, bo najważniejszy jest zespół. I co robi nasz gwiazdor? Burdę. Za mało gra. Chce odejść. Mówię ziomuś, sezon jest długi i będziesz grać tyle ile chcesz. Nie, on chce już. Przestaję trenować, daje wywiad do mediów. No tak nie można. Ląduje w rezerwach. No to on #!$%@? bo jakim prawem w rezerwach, on nie rozumie. Chce odejść. Mówisz ok, spieddalaj. Przychodzi newcastle z ofertą. No gość warty 160 mln funtów to pewnie koło 100 zgarnę. Nie, 16 mln i oferta nie podlega negocjacji. Następnego ranka przychodzi pan favelarz i z mordą co odrzuciłem ofertę. Ty #!$%@?….
  • 4
najbardziej w fmie #!$%@?ą mnie niewdzięczni piłkarze.


@Misticmac: a weź mnie nie wkurzaj. Sam musiałem sprzedać (ha tfu na zarząd, który przyklepał 3 mln ojro zamiast pozwolić mi wyciągnąć z 7-8, a może i 10mln za 2 sezony) 2 dobrych młodzików, bo "wielkie" kluby (typu Porto i chyba Torino) złożyły ofertę (kolesie się jeszcze purtali, że chcą przejść; mimo że u mnie mieli pewny I skład) i wujki wróciły do mnie