Wpis z mikrobloga

szlag mnie trafi zaraz. jak to jest możliwe, że Stanowski udaje przejętego losem dziewczynki, ale nie przyszkadza mu fakt, że to właśnie przez jego film 800 000 ludzi wie, że jej matka to prostytutka. ten typ wszystko zrobi dla hajsu z wyświetleń. był takim samym koniunkturalistą przy aferze z Z dvpy
a ludzie, głupie barany go popierają, bo on taki szlachetny
#stanowski #youtube
  • 37
  • Odpowiedz
@Balento: rzeźniczek pierwszy powiedział o tym, że kobieta była kurtyzaną. Z kolei ona prosiła stana o interwencję medialną. O co się synek zatem plujesz?
  • Odpowiedz
@Balento to jeszcze pół biedy, ale niedawno przecież robił film gdzie stawał po stronie rzezniczaka. A teraz narracja obrót o 180 stopni.
  • Odpowiedz
@Balento stanowskiego lubiłem z pierwszych lat weszło - twarde teksty, celne punktowanie, pisanie o ekstraklasie i reprze bez kolorowania. Potem już równia pochyla i gonienie za lajkami i wyswietleniami
  • Odpowiedz
@czuczer ja tam uwielbiałem sekcje komentarzy, historie o Stanislavie Levym i podś#!$%@? ze Stana. Dupa go tak bolała o anonimowe wpisy że wprowadził komentarze oparte o logowanie do fejsbuka xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Balento to wg mnie chyba najbardziej sliski typ jaki mozna sobie wyobrazic w pl pseudo dziennikarstwie sportowo-celebryckim i w pl pilce i pl internecie.

dla hajsu i ochrony jego ulozy sie pewnie z kazdym i zrobi pewnie wiele...jak bedzie trzeba zgriluje moze i nawet wlasna matke w necie...

Jego db ziomki to Marciniak, boniek, lesnodorski, michnieiwcz, piekarski i wiele wiele innych osob, ktorym stanowski placi rachunki za chleb czyli np wytresowani jak
  • Odpowiedz
@Balento: widziałem miniaturkę na yt i nawet nie klikałem. gościu kręci jakieś afery, nomen omen, z dupy bo polglowki się nimi podniecają. już z tą całą janoszek nie rozumiałem o co cała ta podnieta. nie obejrzalem do końca pierwszego filmiku bo byl zwyczajnie nudny, a ten #!$%@? całą serię o tym zrobił xD no ale nie jest chyba zaskoczeniem że jego widownia to te stereotypowe mariusze z brajton i tym podobne
  • Odpowiedz