Wpis z mikrobloga

szlag mnie trafi zaraz. jak to jest możliwe, że Stanowski udaje przejętego losem dziewczynki, ale nie przyszkadza mu fakt, że to właśnie przez jego film 800 000 ludzi wie, że jej matka to prostytutka. ten typ wszystko zrobi dla hajsu z wyświetleń. był takim samym koniunkturalistą przy aferze z Z dvpy
a ludzie, głupie barany go popierają, bo on taki szlachetny
#stanowski #youtube
  • 37
@Balento lol, przecież to Rzeźniczak pierwszy to powiedział o swojej byłej, przekaz już poszedł w świat. Także nie rozumiem teraz, o co kaman. A, no tak, zapomniałem, tu jest łygop, Stanowski jest be z zasady. Mimo, że nie podał ŻADNYCH personaliów (to, że one są znane, to inna sprawa, ale nie jest to wina Stanowskiego, tylko wynurzeń Rzeźniczaka).
@Balento: Mnie #!$%@?ło to że chłop stworzył film na zasadzie "napisała do mnie matka dziecka że ona już nie daje rady" i tyle, ja myślałem że będą jakieś brudy na chłopa czy coś a to po prostu debil powiedział publicznie że nie kocha swojego dziecka i nazwał matkę dziecka prostytutką a 90% materiału stanowskiego to #!$%@? o tym że rzeźniczak jest uzależniony od mediów społecznościowych. To się nadawało co najwyżej na