Wpis z mikrobloga

Jest i moja #wykopaka (ʘʘ)

W tym roku moim Mikołajem był @Gasikfps i zrobił mega robotę. Nie wiem co mnie bardziej ucieszyło/rozbawiło - plakat z pandą na sedesie, czy przerobione zdjęcie, na którym stoję obok Lady Gagi! Obie rzeczy sprawiły, że pojawił się u mnie solidny banan na mordzie ()

Co jeszcze otrzymałem? Książkę kucharską z przepisami z NRD i podręcznik z nauką języka niemieckiego dla początkujących (ja nie początkujący, mam już 160 dni nauki na Duolingo ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Dostałem jeszcze herbatki, słodycze, skarpetki w pandy, płytę z #eurowizja (jeszcze tej nie miałem!!!), przypinkę z pandą oraz małe likierki ze św. Hubertem (moje imię). Mega paka, jestem niesamowicie szczęśliwy z tego co otrzymałem!

#pokapake
Cukrzyk2000 - Jest i moja #wykopaka (ʘ‿ʘ)

W tym roku moim Mikołajem był @Gasikfps i ...

źródło: 0F6CCB09-6315-4551-B130-B31B3959FC62

Pobierz
  • 8
@Cukrzyk2000 a myślałem że nie dojdzie do świat, zero zmian od zeszłego piątku było w trackingu i się martwiłem. Co do likierkow to jak mam być szczey nawet nie zwróciłem uwagii na to że są z hubertem. ( ͡º ͜ʖ͡º) cieszę się że Ci się podobała paczka.
@Gasikfps: oooo, to w takim razie fenomenalny przypadek z tym Hubertem ( )

Dzięki za dzisiejszą radochę, jeszcze wczoraj śledziłem tracking i było napisane, że z Niemiec jeszcze nie wyjechała