Wpis z mikrobloga

Kurde, ciekawe, co będzie z teleturniejami lub ich prowadzącymi:

- Va Banque i red. Babiarz ("doprecyzuj.." ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- Giganci Historii i red. Babiarz (ale też red. Kurzajewski), równie dobrze projekt może przejść fajną zmianę, mogą pojawić się ciekawsze tematy, np. więcej z historii powszechnej czy historii "popularnej" (film, moda, motoryzacja, lotnictwo, obyczaje i życie codzienne);
- 1 z 10, tu jestem spokojny, chyba że red. Sznuk sam uzna, że ma dość i nie wprowadzą nowego prowadzącego;
- ciekawe co z formatami typu Giganci Nauki czy Polacy to wiedzą;

Edit:
Nowi zapunktowaliby, gdyby płacili grającym zwrot kosztów za bilet do Warszawy i z powrotem. Przecież to dyskryminacja, że ktoś z Wawy płaci tyle co za tramwaj (albo i nic, bo idzie z buta), a człowiek ze Szczecina czy Przemyśla hajs za dojazd i czasem nocleg. A przed nagraniem podpisuje się licencje za darmo na wykorzystanie wizerunku chyba nawet dożywotnio. Ale po tym państwie to się niczego nie należy spodziewać. ()

#tvp #tvpis #1z10 #gigancinauki #gigancihistorii #vabanque #teleturniej #teleturnieje
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@jaroty: @toodrunktofuck: w 1 z 10 zwracają, ale w pozostałych nie zwracają, zwłaszcza w Gigantach Historii, bo brałem pod uwagę start ostatnio (Wietnam ewentualnie prezydenci ;P), ale odpuściłem, bo nie zdążyłbym się dobrze przygotować+jeszcze musiałbym dokładać do interesu (Polska Płd. here).
  • Odpowiedz
@spiegelglas: Jeszcze Gra Słów: Krzyżówka! Oby wszystkie te formaty zostały, idealnie wpisują się w misyjność, a przy okazji gratyfikują wiedzę. Z tymi Gigantami to faktycznie jest przykra sprawa z dojazdem, trzeba zakładać wygraną :D
Chociaż w Gigantach Nauki dawali kubek i książki jako nagrodę za udział wszystkim uczestnikom. Swoją drogą powinni cisnąć dalej z tym teleturniejem, wiem że oglądalność nie była zbyt duża (TVP Nauka nie jest niestety popularnym kanałem), ale
  • Odpowiedz