Wpis z mikrobloga

kurde obca kobitka mi pokazuje jak mogą ludzie żyć jak nigdy w domu nie widziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Gadałem dzisiaj ze znajomą żebym się z nią zabierał do roboty i oczywiście pytanie o kasę no bo paliwo nie jest za darmo a kokosow ona nie zarabia, nawet mniej niż ja pewnie i nic nie chce zabronila mi poruszać ten temat przy niej.
Ostatnio musialem zapłacić starszej za wachę 100 za przywóz ze szpitala i załatwienie bikefittingu czy odebranie sprzętu rowerowego.
Obcy ludzie są milsi niż własna rodzina.
Oczywiście pewna grupa mireczków, która również mocno pokazała że ludzie są przyjaźni! Mordy o was nie zapomnę :)
#przegryw #przegrywpo30tce #zalesie #gownowpis
  • 22
  • 0
@Ark00: u mnie tak, takie skrzywienie umysłowe. U jednych tylko ogranicza się do zwykłej jazdy na rowerze szosowym, u mnie odbiło się że ona też musi jeździć :D
  • 0
@Ark00: ale lepsze skrzywienie umysłowe będąc żywym niż zawałowym spaślakiem 140kg żywej wagi :)
albo szosa albo brak uprawiania sportu, nie mam zamiaru się zmuszać do czegoś co nie lubię
lepsze skrzywienie umysłowe będąc żywym niż zawałowym spaślakiem 140kg żywej wagi :)


@mati1990: nadwaga ci groziła bez roweru?

Jeździsz w jajogniotach?
  • 0
@Ark00: jasne, byłem o krok od zawału/udaru 140kg żywej wagi, przechodząc koło rowerowego zawsze od dzieciaka marzyłem o szosie. Gość mi mówi że jestem za duży, to w 8msc tylko dla roweru zrzuciłem ponad 50kg zszedłem do 85. Niema innej siły by mnie do tego skłoniła.