Wpis z mikrobloga

Mój Galaxy S7 ostatnio wypluł informację, że bateria prosi o pogrzeb.

Choć świetnie mi z tym telefonem i nie specjalnie śpieszy mi się po 6 latach do wymiany, bo nie zaciął się chyba nawet raz to mimo wszystko chciałbym wiedzieć jakie mam opcje.
Niestety trochę wypadłem z obiegu, wszystkie telefony wydają mi się dosłownie takie same.

Na czym by mi zależało? Na jak najlepszym aparacie (nie pogardzę dobrym zoomem), koniecznie na slocie na kartę pamięci, pojemnej baterii? Na szybkim ładowaniu mi nie zależy, bo telefon użytkuje średnio koło 5 lat, a szybkie ładowanie podobno strasznie ogranicza żywotność. Mam czas żeby ładować telefon. Nie śpieszy mi się.

Chyba tyle XD. Dziadzieje, więc telefon dla mnie coraz bardziej jest tylko do dzwonienia i przeglądania internetu i robienia zdjęć psom i kotu.

Budżet? 2k? 1,5k? Coś koło tego powiedzmy. A i nie wiem czy chce jakichś śmiesznych chińczyków. Trochę się boję tych redme vivo czy oppo. Chciałbym żeby ten telefon był na kolejne 5 lat.

#telefony #smartfon #android #smartfony
  • 7
@Aboin:
Da się? S7 nie ma pokrywy którą mogę sciągnąć.

@Yao
Dzięki zerknę.

No właśnie widzę, że z kartą to coraz ciężej. Trochę dziwne, dla mnie to absolutna podstawa.

@fishery
Znaczy się też pytanie co rozumieć przez dobry zoom?
S7 ma chyba tylko cyfrowy i to do 8x gdzie już na tym zdjęciu prawie nic nie widać. Wiem, że teraz są szmery bajery, że zoom jest optyczny i nawet te 2x