Wpis z mikrobloga

#konfederacja To fascynująca partia: Jej przewodniczący WYGŁASZA poglądy które są mi gospodarczo oraz społecznie chyba najbliższe spośród obecnych partii w sejmie.

Co z tego #!$%@? xD skoro gdy przychodzi do głosowania to albo się wstrzymują, albo popierają kaczystów, albo mają katolicki gwóźdź w mózgu. Nie wspominając o przyjmowaniu do swojej partii wszelkiej maści szurów i kacapów.

I tak człowiek zostaje z tą biedną Polską 2050 jako jedynym #!$%@? wyborem xD

#sejm #polityka
  • 39
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: ale oni nie mają programu, jak chłop zapytał z czego utrzymają państwo jak zmniejszą podatki i przedstawił mu jak krowie na rowie wyliczenia to ten tylko się zapluł i powiedział, że oni mają inne wyliczenia ale ich nie pokaże
to jest największy populista w sejmie
  • Odpowiedz
  • 101
@AdamMechanik: o tym między innymi mówie. #!$%@?ą coś z czym naprawdę mógłbym się zgadzać. Ale wszelkie ich działania przeczą temu co mówią. A gdy ktoś skonfrontuje ich słowa z danymi (patrzy Richard Swetru), to nagle się okazuje że nauczyli się frazesów na pamięć i nie ogarniają o czym mówią.
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: memcen jest w polityce tylko po to, żeby powiększyć majątek swój i brata kryminalisty
podbierak do normalnej roboty się nie nadaję więc będzie rasowym parlamentarzystą, stabilna kasa + teraz jeszcze żonę wkręcił
  • Odpowiedz
Jej przewodniczący WYGŁASZA poglądy które są mi gospodarczo oraz społecznie chyba najbliższe spośród obecnych partii w sejmie.


@Zoriuszka: Pytanie, czy to tylko ładne słowa, czy rzeczywiście realizowalne, słuszne postulaty, których wprowadzenie można jakimś badaniem uzasadnić. Ja tak latami narzekałem, czemu nikt normalny nie chce tych teorii Korwina głosić, tylko same pajace zawsze i dlatego to nie przechodzi. Potem zacząłem czytać więcej i doszedłem do wniosku, że to jednak idee były #!$%@?,
  • Odpowiedz
  • 1
@wstanczyk: I w stu procentach się zgadzam z tym co mówisz. Wiem że Korwinizmy i to co #!$%@? Krul i Memcem to w większości idee niemożliwe do wprowadzenia. Piję natomiast do tych idei które przed chwilą wygłaszał w przemówieniu sejmowym:

* Ukrócenie rozdawnictwa
* Legalizacja marichuanaen
* Uproszczenie systemu podatkowego.

Każdy kto jak mówisz poczyta troche, wie że paróweczkowa ekonomia nie działa, ale na boga na #!$%@? nam to 800+ xD
  • Odpowiedz
* Ukrócenie rozdawnictwa


@Zoriuszka: No właśnie, tylko że mimo całego tego rozdawnictwa i kryzysów jednak gospodarka rosła i nic się nie zawaliło. W sumie w trakcie kryzysu inflacyjnego też okazało się, że klasyczne, liberalne rozwiązania ekonomiczne się nie sprawdzały. W ostatnich latach w ogóle coraz więcej tych mitów neoliberalnej ekonomii pada.

* Legalizacja marichuanaen


@Zoriuszka: Tego akurat Konfederacja zdaje się nie ma w programie nawet. Już dłuższy czas się wypowiadają,
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk: Jesteś w stanie podrzucić jakieś dane na temat swojej argumentacji o 800+? Co do zmniejszenia skrajnego ubóstwa wśród dzieci np. Bo nie znałem tego a z chęcią bym poczytał.
  • Odpowiedz
#konfederacja To fascynująca partia: Jej przewodniczący WYGŁASZA poglądy które są mi gospodarczo oraz społecznie chyba najbliższe spośród obecnych partii w sejmie.

@Zoriuszka: Dopiero co mówiłeś o nich, że "Sami się promują jaki jedyna wolnościowa partia, a tymczasem z wolnoscia maja tyle wspólnego co przeciętny konfederata z rozumem i godnością człowieka xD". Teraz nagle mają poglądy najbliższe twoim?

Usuń konto, propagandzisto.
  • Odpowiedz
@AdamMechanik: @Zoriuszka

xD Panowie, kogo mamy słuchać w kwestii podatków i tego co jest możliwe a co nie. Mentzena który z SUKCESEM od ZERA postawił w całym kraju firmy z doradztwa podatkowego i oficjalnie jest milionerem przed 40, człowiekiem po prostu sukcesu który nawet sie zakręcił i miliony na bitcoinie zrobił a obecnie z znowu z sukcesem prowadzi piwiarnie, restauracje (czyli kolejne biznesy)

czy wolicie słuchać 70 letniego Jarka co niema
  • Odpowiedz
@Furiat: XDD
przecież brat memcena dorobił się na nielegalnych hazardzie i robi wały dalej
myślisz, że braciszek magicznie ma te miliony zarobione ciężką pracą?
tak jak rodzina obajtka
  • Odpowiedz
  • 0
@ibilon: Przecież te posty się nie wykluczają debilu xD

Promują się jako jedyna wolnościowa partia, i ich promowanie się zgadza się z moimi poglądami. Ale działają całkowicie przeciwnie do tego co głoszą. Kolejny konfederosjanin z gwoździem w mózgu który czytac nie potrafi?
  • Odpowiedz
@AdamMechanik przede wszystkim „domniemanie niewinności” które jest podstawa jakiegokolwiek państwa wyżej jak te afrykańskie. Jeżeli masz jakieś dowody zapraszam do prokuratury. Podejrzewam ze ma większych wrogów jak wykopek i jakoś nic nie znaleźli.

Gratuluje ze wolisz zarządzanie przez typa bez karty bankowej albo takie co całe życie był urzędnikiem
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: oni rzucają hasła, zero konkretów. Odsyłają na swoją stronę po konkrety, gdzie oczywiście te same hasła i zero konkretów. Zadawałem pytania o bon szkolny to nie potrafili odpowiedzieć na żadne pytanie.
  • Odpowiedz
@Furiat: Tomasz Mentzen to były programista firmy Money Transfer Kiosk. Za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i pranie brudnych pieniędzy grozi mu 10 lat więzienia.

"Dlaczego o tym piszę? Niektórzy bardzo źli i niestety dosyć wpływowi ludzie, mający dostęp do akt prokuratorskich, myślą teraz, że mogą mnie tym szantażować. Chodzą po mieście i chwalą się, że mają na mnie haka. Skoro mojemu bratu grozi (…) więzienie, to oni będą mieli argumenty, żeby
  • Odpowiedz
To fascynująca partia: Jej przewodniczący WYGŁASZA poglądy które są mi gospodarczo oraz społecznie chyba najbliższe spośród obecnych partii w sejmie.


@Zoriuszka: nie daj się nabrać, to były tylko żarty :-)
  • Odpowiedz
@AdamMechanik: Nie interesuje mnie zarówno jego brat, który jest osobnym bytem prawnym jak i pomówienia przez osobę bez nazwiska, oraz brak wyroku sądu. Do momentu jego wydania jest domniemanie niewinności, ewentualnie podejrzenie
  • Odpowiedz