Wpis z mikrobloga

Tak sobie oglądam całą tą szopkę która się dzieje obecnie w Polsce z TVP i się śmieje patrząc z perspektywy tej że już kilka lat siedzę w innym kraju. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czasami przechodzi przez myśl aby być może kiedyś wrócić do domu albo później czytam takie kwiatki, następnie idiotów w komentarzach i na tym się kończy.

#heheszki #gownowpis #sejm #polityka #pis #po #tusk #emigracja
FeyNiX - Tak sobie oglądam całą tą szopkę która się dzieje obecnie w Polsce z TVP i s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
@FeyNiX wiele się zmieniło za PiSu ale też nie było najlepiej zobaczymy jak teraz będzie Tusk rządzić czy będzie lepiej niż za PiS czy gorzej lub gorzej od pierwszego rządu Tuska
Swoją drogą że cię aż tam wywiało UK inny świat szkoda że tam jest aż taka dzicz
@Olek3366 tu gdzie ja mieszkam pod konkretnym adresem jest spokojnie choć miasto przeciętne ale można żyć. Tuska rządy dobrze znam jak i jego obrzydliwe i agresywne trolle i wiem że do niczego dobrego to nie doprowadzi. Iście ruskie metody
@FeyNiX: Angole są #!$%@?... listę przypodłogową montują przy suficie. A Polska jak Polska... Większość ludzi tutaj to idioci, którzy wierzą, że konflikt PiS vs PO to jakaś ostateczna wojna dobra ze złem. Ale jak ich spytasz na czym niby polega ta dyktatura PiSu to zazwyczaj nie mają nic do powiedzenia tylko cie atakują, że pewnie na nich głosujesz. Co to #!$%@? za dyktator co oddał władzę w demokratycznych wyborach? Najgorszy jest