Wpis z mikrobloga

  • 126
@stasiu84: trzeba być ostatnim debilem, żeby myśleć, że Hołownia jest pachołkiem Tuska. Hołownia ograł Tuska jak dziecko. W wyborach prezydenckich swoim fejmem, charyzmą oraz znajomością i poszanowaniem prawa sprawa to, że platformerski kandydat na prezydenta w 2025 będzie miał lekko mówiąc #!$%@?.

Hołownia bez pierdzielenia się w szczegółową dyskusję niszczy duopol PIS-PO
  • Odpowiedz
@Silklash: dokładnie, Hołownia gra na najbliższe wybory prezydenckie.
Pisowca mało kto wybierze w 2025, a Tusk wystawi jakiś drugi sort typu Kidawa.
W 2025 Tusk pewnie znowu pojedzie na jakieś stanowisko do UE.
Trzaskowski pokazuje na każdym kroku że jemu zależy tylko na Warszawie, ostatnio był kandydatem na siłę.
W sumie, jakbym miał do wyboru Kidawę, Kaczora i Szymona to bym wolał tego Szymona.
  • Odpowiedz
  • 4
@Tomek3322: o nie. Tusk w wyborach prezydenckich zagra swoją najmocniejszą kartą. W kwestii wyborów prezydenckich w 100% zgadzam się z prof. Dudkiem. Według mnie one najwięcej znaczą w Polskiej polityce i mogą przełamać duopol PIS-PO, wystarczy że kandydat spoza PIS-PO dojdzie do drugiej tury, wtedy duopol zostanie złamany. Prawie tak bylo z kukizem w 2015, Hołownia miał z tym ogromny problem przez kalendarz wyborczy. Mimo wszystko Hołownia jest ceną, która Tusk
  • Odpowiedz
  • 10
@wAr1948: gdybym był konfederatą, to bym byl w 100% za tym co Hołownia mówi. Niech Bosak weźmie wreszcie partię za ryj i wyprowadzi ja ze śmietnika polityki, poprzez #!$%@? brauna.

Hołownia wyciąga rękę do konfederatów, a oni wolą brauna od prawdziwej polityki i rządzenia krajem XDDDD
  • Odpowiedz
@Silklash: ale dziś jak emocje pisowców brały górę w sejmie, to Kotłownia radził sobie naprawdę profesjonalnie - i dalej potrafił z grubej rury ripostować, jak ktoś się do niego dowalał (jak Kowalski dziś).

Nie głosowałam na 3D i wątpię bym kiedykolwiek głosowała, ale szacun dla typa. Nie dość, że stara się być marszałkiem to jeszcze radzi sobie z kwikiem odchodzącej władzy, nie jednej czy jednemu nerwy by już poszły dawno.
  • Odpowiedz
@Silklash: Zgadzam się w 100%, że PO wystawi najmocniejszego kandydata jakiego będzie miało - inne działanie było by wbrew logice i na szkodę partii.

Trzaskowski to obrzydliwy typ

możesz rozwinąć? bo to ciekawy temat
  • Odpowiedz
@Silklash: Ja bym nie robił z Hołowni jakiegoś wielkiego polityka czy stratega ale na razie na stanowisku marszałka sejmu ŚWIETNIE sprawdza się w funkcji charyzmatycznego "menadżera" i twarzy tego całego bałaganu. Dokładnie takie funkcje dla Polski powinien pełnić prezydent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tomek3322: Myślę, że jeśli współpraca im się jakoś nie załamie to koalicja może nawet nie wystawiać innego kandydata w najbliższych wyborach. Napompują Hołownię
  • Odpowiedz