Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #redpill #seks #zwiazki #bluepill

Moje zycie romantyczne w 2023:

- setki koszy od dziewczyn na ulicy, silowni, online i kilka na uczelni.
- laska poznana na badoo 3/10, nadwaga, wysoce widoczna asymetria twarzy, pisalismy na badoo 3 miesiace zanim doszlo do spotkania (xDddddd) bylismy chyba 4 randkach, nie dala sie nigdy dotknac, potrzymac za reke itd. Gdy zapytalem dlaczego zechciala sie ze mna umowic, powiedziala, ze to dlatego, ze jesten wysoki. Wiem, ze jej nie pociagalem, sama to tez przyznala. Po tych kilku spotkaniach powiedziala, ze znalazla sobie kogos innego i ze juz nie potrzebuje sie spotykac (XDDdD)
- niska laska 2/10 (doslownie), jedyne co ja ratowalo to niska waga. Dlugo pisalismy ze soba na facebooku, zanim doszlo do spotkania, bo studia w Lodzi, oryginalnie pochodzila z wsi pod moim powiatowym. Świetnie sie z nia dogadywalem, pod wzgledem osobowosci to byla moim idealem. Jednak gdy doszlo do spotkania, mina jej troche zrzedla. Nie byla juz tak wygadana, zartobliwa i nie flirtowala. Spotkalismy sie chyba 3 razy i za kazdym razem konwersacjw na facebooku tracila tempo, dynamike, substancje. Gdy spotkalismy sie ostatni raz, zaprosila mnie do domu, nic wielkiego gra w karty, herbata, pozegnanie. Na nastepny dzien napisala, ze ona jednak mnie nie chce bo.... nie chce. Gdy zapytalem czy chodzi o moj wyglad, nie powiedziała nic wprost ale inaczej sobie mnie wyobrazala. Jak zwykle bolalo mnie to bardzo, zwlaszcza, ze wydawalo mi sie, ze do siebie pasujemy.
- dziewczyna 6/10 poznana na silowni, zagadana przeze mnie zgodzila sie, zebym ja odprowadzil do domu po 3 probie (xD zalosne), wyszlismy 3 razy na spacer, za kazdym razem opowiadala o sobie, swoich problemach. Jako ze jeszcze uczyla sie, oferowalem jej korki, mowilem cieple slowka, staralem sie aby poczula sie dobrze. Za kazdym razem powiedziala ze da sobie rade i dziekuje. Najgorecej jednak mowila o swoich bylych, a bylo ich 4 (dziewczyna ma 17 lat). O niczym z taka pasja nie opowiadala jak o nich. O tym jak sie poznali, jak ona nocowala u nich, jak jeden udzielal jej korkow, jak temu jednemu sprzatala mieszkanie, i jak z tym jednym sie myla (xDddd). A bylo to krotko po jego poznaniu, gdzie wracajac z imprezy zaprosil ja do mieszkania. Koncowo powiedziala, ze jednak nie da rady, bo ma uczucia do niego (zwyzywal ja, jej matke i odszedl xDddddd)

Prawdziwie clown world
  • 60
  • Odpowiedz
Geby nie zmienie


@ren-downhill: nie wiem, czasem można sporo poprawić.
Ale i tak raczej chodzi o twoje podejście. Nie potrzebnie dajesz się im wyżalić, zamiast pozwalać im opowiadać o sobie godzinami przejmuj pałeczkę, proponuj coś albo chociaż zmieniaj temat.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tata_Kasi

Ile widzisz myslnikow? Co mowi pierwszy?

Setki koszy

Na setki dziewczyn znalazlem tylko 3, ktore chcialy sie dalej spotkac

Opowiadalem o sobie, one jednak nieco bardziej wolaly porozmawiac o sobie
  • Odpowiedz
@ren-downhill: przynajmniej podjąłeś próbę
¯\(ツ)/¯
w ogóle najgorsze na aplikacjach randkowych jest że z kimś spoko się gada i wydaje się że świetnie się rozumiecie, a jak przychodzi do spotkania to jak dwoje obcych sobie ludzi i zazwyczaj #!$%@? z tego wychodzi
  • Odpowiedz