Wpis z mikrobloga

Pamiętacie taki dodatek jak Notatkowator2000 #notatkowator?
Korzystając z okazji że siedzę na bezrobociu usiadłem rano i zrobiłem dodatek który pokazuje notatki od razu przy użytkowniku.
Bo bez takiego podglądu notatki na tym portalu nie mają sensu.

Potrzebny Tampermonkey i można zainstalować z linku: https://github.com/devRJ45/wykop-scripts/raw/master/WykopNotesViewer.user.js


#wykop #dodatki #wykopdodatki #tampermonkey
RJ45 - Pamiętacie taki dodatek jak Notatkowator2000 #notatkowator?
Korzystając z okaz...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@RJ45:
Ta wtyczka wcześniejsza miała też regułkę, że jak notatka miała "|" to brało tylko to przed i można było sobie dać "teczka | coś", "idiota | uzasadnienie" i reszta była dopiero jak było najechane dostępna.

w sumie nie było kiedy potestować dokładnie, ale mam nadzieję że będzie działać

Szybko przeleciałem i nie wiem czy by się jakiś debounce nie przydał na tych mutacjach, tak wyglądało zgrabnie.
  • Odpowiedz
@RJ45:
W ogóle wykop jest też mega dupny i zwraca 429 Too Many Requests bardzo szybko nie wiem czy nie zamorduje kogoś jak pierwszy raz wejdzie we wpis z 50 odpowiedziami. :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Deykun: dodatek nie wysyła miliona zapytań. Wysyła request tylko jak użytkownik ma jakaś notatkę i zapisuje sobie ją na tydzień do cache.

  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Szybko przeleciałem i nie wiem czy by się jakiś debounce nie przydał na tych mutacjach, tak wyglądało zgrabnie.


@Deykun: tam wiele rzeczy jest do poprawy XD
Nad tym konkretnie też myślałem, ale nic mi ciekawego nie wpadło do głowy, trzeba na spokojnie do tego przysiąść XD
  • Odpowiedz