Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ja bym powiedział że jej kupię jak dostanę złote ferrari bo inaczej jestem nieszczęśliwy cały rok. Ciekawe jakby zareagowała. Uważam, że prezenty pod choinkę powinny kosztować max 200-300zł, chyba że naprawdę chcemy komuś bliskiemu zrobić niespodziankę i WIEMY, że to jest komuś potrzebne. A jak ktoś pyta co mi potrzebne to znaczy że nie jest mu na tyle bliski, żeby drogi prezent kupować.

I sam jak kupuje prezenty to nie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: kisne z kupowania prezentów na święta xD wiekszosc tego co sobie ludzie dają jest nikomu niepotrzebna, nietrafiona, #!$%@? się hajs na jakieś chińskie gówno, po to żeby pochwalić sie znajomym, rodzinie, albo na jakimś instagramie czy innych mediach co się dostało xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: prezenty dla dorosłych są moim zdaniem bez sensu, ty kupujesz coś komuś, a ktoś inny musi coś kupić tobie i zwykle jest tak że prezent okazuje się niepotrzebny i później tylko zajmuje miejsce i nie ma co z tym zrobić. Stracone pieniądze na niepotrzebne rzeczy. Prezenty mają sens tylko jak kupuje się coś dziecku które nie ma swoich pieniędzy.
No chyba że księżniczka liczy na prezent za tysiaka a sama
  • Odpowiedz