Wpis z mikrobloga

  • 1
@PokemonowyRambo: To nie jest propaganda, Jens Spahn naprawdę to powiedział.

30 sek wystarczyło, żeby to potwierdzić
https://www.deutschlandfunk.de/spahn-cdu-will-illegal-eingereiste-fluechtlinge-nach-ghana-ruanda-oder-osteuropa-schicken-104.html

Co ma do tego TVP?
Zresztą TVP to taka sama propaganda jak i TVN, różni ich jedynie target i metodologia, i nic poza tym.

Zygfryd Czaban to znane konto na tt, ukierunkowane na przegląd prasy niemieckiej.
  • Odpowiedz
Zresztą TVP to taka sama propaganda jak i TVN, różni ich jedynie target i metodologia, i nic poza tym.


@lakfor: xD

Spahn schlug dafür in der „Neuen Osnabrücker Zeitung“ die afrikanischen Länder Ruanda und Ghana sowie Georgien und Moldau in Osteuropa vor.

Viele Menschen würden sich gar nicht auf den Weg machen, wenn klar sei, dass dieser binnen 48 Stunden in einen sicheren Staat außerhalb der EU führe.


Co ma Tusk
  • Odpowiedz
  • 0
@Strahl: i czego się unosisz, sam sobie przypomnisz jakie głupoty tu wypisywałeś za 4 lata, będziesz piszczał jak mały kazio, jak ci turyści zaczną kraść bezpośrednio sprzed nosa.
PO sprowadzi ich jeszcze więcej niż PiS.

Sprawdź sobie, gdzie leży Gruzja, to nie jest Europa Wschodnia...
  • Odpowiedz
@lakfor: Mieszkam w Niemczech, mam niemieckie obywatelstwo, polski cyrk interesuje mnie tyle co nic. Spamujesz tag #niemcy mierną propagandą to czuje moralny obowiązek sprostować jawne i bezczelne kłamstwa i manipulacje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Strahl: Volkslistę rozumiem, że też podpisałeś?

Do czego to doszło, żeby się niemieckim obywatelstwem chwalić publiczne... no ludzie...
  • Odpowiedz
@lakfor: tak tak, znane konto na Twitterze to jest wyznacznik.

Rozumiem, że skoro jest tu napisane "Donald Tusk zgoda!", to albo Pan Czaban albo Pan wpływowy niemiecki polityk CDU o tym piszą, że Donald Tusk się zgadza na rekolekcje do Ghany itd.? Mogę poprosić źródło?
  • Odpowiedz
@lakfor: Jesteś obrzydliwy i niesamowicie prymitywny nawet jak na standardy pisowskich miernot, winszuję. Rozumiem, że niczego nieco bardziej merytorycznego na usprawiedliwienie swoich manipulacji nie masz w zanadrzu? :)
  • Odpowiedz