Wpis z mikrobloga

Wreszcie moja #wykopaka dotarła, więc czas na #pokapake. Moim Mikołajem okazał się @Bananalord i muszę stwierdzić, że jest z niego świetny śmieszek.

Paczka przyszła profesjonalnie zapakowana z astronautą, ale widać, że MB współpracuje z InPost, bo od razu obrazek został ocenzurowany etykietą.

Po otwarciu pierwszej warstwy ukazały się dziwne napisy: „Don’t dead, open inside”. Skoro coś jest open inside, to otwieram. A przed moimi oczami pojawiło się to, czego się najbardziej obawiałem: Pietrucha i sok jabłkowy. @Bananalord nie dorzucił nawet talonu na jazdę Fabią. Generalnie dość skromnie, ale w końcu to wersja Lite. #pdk

Ale jak się domyślacie po żenującym żarcie prowadzącego, to nie wszystko, co było w paczce. Mój Mikołaj trafił ze wszystkim idealnie.

Gra Sushi Go - dosłownie 2 godziny przed odbiorem paczki rozmawiałem z moją #rozowypasek, że powinniśmy kupić jakąś grę karcianą i proszę, sama się pojawiła. Dziś więc będzie grane.

Świecące jajka - czasem myślałem o ich zakupie, bo widziałem, że inni to mają i proszę, kolejny strzał w dziesiątkę.

Lego - był to zestaw, który wpisałem na listę Secret Santa w pracy, ale go nie dostałem. A tu proszę, @Bananalord znowu wykazał się zdolnością czytania w myślach.

Chrupki wypalające odbyt - nie chciałem żadnych słodyczy, więc dostałem chrupki. Lubię jak piecze dwa razy, więc myślę, że będzie interesująco.

Last but not least - coś, czego się w ogóle nie spodziewałem. Pisałem, że ostatnio mam zajawkę na robienie kawy i dostałem "Zanim wystygnie kawa". Po przeczytaniu opisu wydaje się to bardzo interesujące. Zdecydowanie coś, na co bym sam nie wpadł. Na pewno będzie czytane.

Polecam tego Allegrowicza. Biorąc pod uwagę, że to była kategoria Lite, Mireczek przeszedł samego siebie.
russo - Wreszcie moja #wykopaka dotarła, więc czas na #pokapake. Moim Mikołajem okaza...

źródło: IMG_2272

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 5
@russo fakt obiektywny - te LEGO to najlepszy zestaw za kilkadziesiąt zł. Masz do niego kilkadziesiąt modyfikacji na rebrickable. Mirek co Ci komponował paczkę to fachowiec
  • Odpowiedz