Wpis z mikrobloga

Jestem w połowie drogi do wyjścia z matrixa.

Cały ten świat mnie denerwował od zawsze, jesteś nastolatkiem masz obowiązek edukacji według całego systemu, jesteś dorosły to musisz się utrzymywać, większość ludzi żyje od do, nie posiada żadnych oszczędności, jest nieporadna.

Ja miałem tego dość już jako nastolatek, zawsze wyróżniałem się umiejętnością: Planowania, Oszczędzania, Samodyscypliny.

Nie chciałem być jak wszyscy dorośli, którzy mają dużo ograniczeń w głowie, moim marzeniem było zamieszkanie na Karaibach w małej przyczepię i być w 100% niezależny. Obecnie mieszkam w przyczepię na Dominikanie, jestem w 100% niezależny, pracuję tylko dorywczo, mimo że nie muszę, mam duże oszczędności w różnych aktywach, w tym roku odwiedziłem Jamajkę i Haiti, na sylwestra lecę do Las Vegas na weekend, potem zamierzam odwiedzić Kubę za swoje oszczędności.

Żeby wyjść z Matrixa na 100% chcę spróbować #psychodeliki , nie mam z tym żadnego doświadczenia, palę regulanie #marihuana czasami piję jakiś alkohol, kilkukrotnie w życiu miałem okazję zjeść #edibles i zapalić bardzo dużą ilość, czasami to kończyło się #badtrip ale otworzyło mi to oczy na wiele rzeczy. Od powrotu z Las Vegas, zamierzam komuś sprzedać swojego iphona albo podarować, i kupić sobie telefon tylko taki z którego mogę dzwonić tylko. Jak skończę korzystać z smartfona i skończę korzystać ze swojego laptopa, to będę mógł powiedzieć że w 100% wyszedłem z martixa, na nowy rok zamierzam skończyć z smartfonem od drugiego tygodnia stycznia, dużo #medytacja #silownia to tyle.

To do was wpis haha #przegryw #blackpill Dalej żyjcie według systemu

#podrozujzwykopem #matrix #rozwojosobisty #narkotykizawszespoko
wielkifanrapu - Jestem w połowie drogi do wyjścia z matrixa.

Cały ten świat mnie den...

źródło: 1520044590143

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz