Wpis z mikrobloga

Ktoś kto kiedyś wymyślili największe narodowe kłamstwo, że Polki są najpiękniejsze powinien się mocno #!$%@?ąć w głowę. Albo wynika to z innej naszej narodowej cech jaka jest simpiarstwo na niespotykanym w innych cywilizowanych krajach poziomie, lub na tym, że większość rodaków nigdy nie wyjechała dalej, niż granice swojego powiatu. Nie twierdzę, że nie ma ładnych piłek, bo i to byłoby nieprawda, jednak jest to dosłownie kilka procent w skali kraju. Większość to niezadbane, ulane i niedomyte stwory z brakiem jakichkolwiek pasji i umiejętności. Leniwe i ociężale istoty z niczym niepodpartym wygórowanym mniemaniem o sobie. Żeby chociaż nadrabiały uśmiechem i miłym usposobieniem... Niestety większość to wiecznie nadąsane baby, które nie mają nic do zaoferowania poza swoimi gonadami i w wieku 25 lat wyglądają jak 45 letnie sprzedawczynie kapusty spod dyskontu #p0lka #takaprawda #logikarozowychpaskow #niepopularnaopinia
PonuryBatyskaf - Ktoś kto kiedyś wymyślili największe narodowe kłamstwo, że Polki   s...

źródło: temp_file4794408698290404908

Pobierz
  • 17
@PonuryBatyskaf: jak są młode to są całkiem ok. Plusem też jest fakt, że potrafią dużo ukrywać/nadrabiać tapetą (stąd taka popularność salonów kosmetycznych na niespotykaną w europie skalę) natomiast #!$%@?... spotkać ładną polkę po 35~ to rzeczywiście jest wyzwanie. Najpiękniejsze i najbardziej naturalne są Skandynawki i tyle. Polki wiele zarzucają polakom, ale prawda jest taka, że są dokładnie takie same, tylko próbują ulepszać się tapetą, operacjami plastycznymi, sztuczkami z włosami itd. Sfera
z brakiem jakichkolwiek pasji


@PonuryBatyskaf:

Sfera charakteru i braku zainteresowań też mocno się wyróżnia, tutaj wypadają chyba nawet gorzej niż Polacy


@sinls:

Ja usłyszałam raz zdanie od teściowej, że "twój niebieski to facet a faceci jak duże dzieci mają te swoje zajawki, ale ty jako kobieta jesteś od tego by dbać o dom i interesować się gospodarstwem" (poszło o to, że zapomniałam podlać rośliny bo z niebieskim pojechaliśmy w teren
@AlienFromWenus:

Jeśli kobieta kobiecie wmawia


tylko co ma płeć do tego. To jest różnica pokoleń, mentalności etc. ja nie przyjmowałem rad od nikogo, a już z pewnością nie od najbliższej rodziny. Poza tym możemy się rozwijać całe życie, kto Ci broni mieć zajawkę na coś w wieku 30 lat?
@sinls: nikt ale czasu też brak ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś grałam w gry, rysowałam czy to dinozaury, czy samochody, czy kosmitów. Znałam na pamięć nazwy planet z ich księżycami. Ale już brakuje mi czasu na szlifowanie tego. Teraz trochę poczytam o ewolucji jakiejś grupy zwierząt bądź roślin i to tyle.
Najpiękniejsze i najbardziej naturalne są Skandynawki i tyle.


@sinls: co Ty #!$%@? xD Skandynawki to są brązowe jak kiełbasa, solara cały rok 24/7 i też tona tapety. jak chcesz naturalną babę to jedź na niemiecką wioskę i szukaj helgi

Polki wiele zarzucają polakom, ale prawda jest taka, że są dokładnie takie same, tylko próbują ulepszać się tapetą, operacjami plastycznymi, sztuczkami z włosami itd.


@sinls: to wyobraź sobie jak by wyglądały
@kasx89: wiesz co to jest tinder? odpal go sobie w Szwecji czy w Danii, to nie opinia tylko fakt. To tak jak polki mówią o odpalaniu tindera w Turcji xD